Efeler LigiManşetSultanlar Ligi

İşte Galatasaray’ın Yeni Takım Menajerleri

Galatasaray Spor Kulübü, Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarının yeni menajerlerini açıkladı. Sır kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre Mehmetcan Şamlı, Erkek Voleybol Takım Menajerliği görevine, Asuman Baş, Kadın Voleybol Takım Menajerliği görevine getirildi.

Kadın voleybol camiasının önemli isimlerinden Asuman Baş, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızda menajerlik görevine getirildi.

 

1999 yılında Eczacıbaşı’nda voleybola başlayan, 2008-2016 yılları arasında Eczacıbaşı A takımında ve A milli takımlarda profesyonel olarak pasörlük görevi üstlenen Asuman Baş, 2016 yılında yaşadığı sakatlık nedeniyle profesyonel kariyerini sonlandırdı.

2016-2017 sezonunda altyapı milli takımlar menajerliği ve 2017-2022 yılları arasında Eczacıbaşı altyapı takımları idari sorumlusu olarak görev yapan Baş, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi lisans, Bahçeşehir Üniversitesi Spor Yönetimi yüksek lisans mezunudur.

Kariyerinde Avrupa Üniversiteler şampiyonluğu, Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi şampiyonluğu, Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonluğu ve FIVB U23 Dünya şampiyonluğu bulunan Asuman Baş’a kulübümüze hoş geldin diyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Kulübümüzde 5 sezondur Voleybol İdari Menajer Yardımcısı olarak görev alan Mehmetcan Şamlı, Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızda menajerlik görevine getirildi.

İdari menajer yardımcısı olduğu dönemde erkek takımımız ile Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu yaşayan Şamlı, kadın ve erkek takımlarımızın CEV Cup final başarısında da yer almıştı.

Üniversite eğitimin bir dönemini Polonya’daki Wroclaw Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi bölümünde tamamlayan 1995 doğumlu Şamlı, Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur.

Mehmetcan Şamlı’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu