İşte VNL kadrosuna dahil olan dört Sultan’ın görüşleri

0
206

FIVB tarafından açıklanan ve tüm takımlara ilk üç haftanın ardından tanınan isteğe bağlı maksimum 6 oyuncu değişiklik yapma hakkına istinaden A Milli Kadın Takımımızın başantrenörü Giovanni Guidetti tarafından Rimini’ye çağrılan oyuncularımızın görüşleri şöyle:

Saliha Şahin: “Yaklaşık 1 aydır İstanbul’da kampımız devam ediyordu. Çalışmalarımızı çok iyi bir şekilde sürdürdük. Voleybol Milletler Ligi’ne de çok iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. İtalya’da milli takımda süre alarak takıma en iyi şekilde katkı sağlamak istiyorum.”

Buse Ünal: “İstanbul’daki kampımızda 1 aydır çalışmalarımızı ara vermeden sürdürdük. VNL’e harika bir başlangıç yaptık. Takıma dahil olarak, elimizden gelenin en iyisi yapacağımızı düşünüyorum. Umarım, turnuva bizim adımıza güzel bir şekilde devam eder.”

İlkin Aydın: “Öncelikle İtalya’da olduğum ve milli takım kadrosuna katıldığım için çok mutluyum. Hem ilk kez A Milli Takım formasını giyme hem de büyük isimlere karşı oynama fırsatım olacak. 1 aydır çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdük. Hazır olduğumuzu düşünüyorum. Elimizden gelenin en iyisi yapıp, turnuvayı en iyi şekilde bitirmek istiyoruz.”

Derya Cebecioğlu: “Kampımız İstanbul’da 1 aydır yoğun bir şekilde devam ediyordu. VNL’de takıma dahil olacağım için çok mutluyum. Kalan haftalarda süre alarak milli takıma katkı sağlamak istiyorum. Çok önemli rakiplere karşı mücadele edeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here