Kar Voleybolu

İsviçre’de 2021 İçin İki Kar Voleybolu Etkinliği

Kış yavaş ama emin adımlarla yaklaşıyor ve hala Coronavirüs salgınının getirdiği birçok zorluğa rağmen, neredeyse tekrar Kar Voleybolu oynama zamanı!
Avrupa Turu ile ilgili daha fazla haberin takip edilmesi ile birlikte, Swiss Volley ve organizatör Zone B GmbH, 2021’in başlarında iki etkinliğe ev sahipliği yapmayı planladığını doğruladı.

İsviçre Kar Voleybolu şampiyonasının 2021 yılı 27-28 Şubat tarihlerinde Andermatt’ta gerçekleşecek ve böylece İsviçre’nin dört bir yanından Kar Voleybol takımlarına becerilerini test etme ve çok sevilen ulusal şampiyonlar için mücadele etme fırsatı verecek.
Ayrıca, Kar Voleybolu Kupası’nın birincisi, 27 Mart’ta Riederalp’te – bu yılın başlarında pandeminin patlak vermesi nedeniyle yapılması planlanan etkinliğin iptal edilmesinin ardından gerçekleşecek. En ilginç ve çekici olan, katılımın yabancı oyunculara / takımlara da açık olmasıdır, bu nedenle bu, Kar Voleybolu meraklılarının gerçekten ikonik bir manzaranın sağladığı benzersiz arka planla rekabet etme fırsatını yaşarken dört gözle bekleyebilecekleri bir şeydir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu