Genel HaberlerManşetMilli Takımlar

İtalya mı, Hollanda mı?

TVF 50 Yıl Deniz Esinduy Voleybol Salonu’nda bugün düzenlenen basın toplantısıyla A Kadın Milli Takımımızdaki görevinden resmen ayrılan Giovanni Guidetti TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ tarafından çiçek ve plaketle uğurlandı.

Toplantı sonrası Guidetti ile sohbet etme imkanı bulan Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, deneyimli koça bir sonraki Milli Takım serüvenindeki adresi sordu. İtalya ve Hollanda Milli Takımları için adı geçen Guidetti, Hollanda alternatifi için henüz bir girişim olmadığını, İtalya Milli Takımı için ise ‘Şu an İtalya’nın başında başarılı bir koç var ayrıca bunun için şartlar elverişli değil’ diyerek açıklama yaptı.
Deneyimli koç, ‘VakıfBank çok yeni bir takım kurdu, odaklanmam gereken yeni bir kadromuz var ve bunun için çok çalışmalıyız. Ayrıca kızım Alison ve voleybol zamanımın çoğunu alacak! dedi.

Her yaz Milli Takımlar sezonunda mesaisini harcadığı voleybol olmayınca önümüzdeki yaz ne yapacağı konusundaki soruya ise ‘Henüz Kasım ayının 25’indeyiz. Yaza daha çok var’ diyerek açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu