Genel HaberlerManşet

İTÜ 250. Yıl Voleybol Turnuvası Başladı

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin 250. Yılı Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerden biri olarak düzenlenen Voleybol Turnuvası 22 Kasım 2022 Salı günü saat 11.00’de Merkez Spor Salonu’nda başladı.

Açılış karşılaşması, kadınlar kategorisinde İşletme Fakültesi ile Maden Fakültesi takımları arasında oynandı. Karşılaşmayı Kimya Metalurji Fakültesi’nden Mert Süreyya KÖLKÖY ile Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nden Sefa Ramazan NACAKÇI ikilisi yönetti.

Açılış törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa KUMRAL, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa ÖZCAN, İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sinan ERTEMEL, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Gönül DÖNMEZ ve üniversite personeli katıldı.
Prof. Dr. KUMRAL, yaptığı açılış konuşmasında, Üniversitemiz 250.yıl etkinliklerine öğrencilerimizin gösterdiği katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. Turnuvaya katılan takımlara ve görevlilere başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı.

Müsabaka öncesinde, Fair-Play çerçevesi içerisinde güzel bir turnuva geçirmeleri dileğiyle İşletme Fakültesi takımı kaptanı Havva Nur ÇİFTÇİBAŞI ile Maden Fakültesi takım kaptanı Ceyda ÇİMEN, bir birlerine çiçek takdim etti.

Oldukça çekişmeli geçen karşılaşma, 2-1 İşletme Fakültesi galibiyeti ile sonuçlandı.

IMG_5984

FiPegz3X0AAClfe

IMG_5945

IMG_5994

WhatsApp Image 2022-11-23 at 20.49.37

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu