Genel Haberler

İyilik Peşinde Koşan Seda Uslu desteklerinizi bekliyor

Geçtiğimiz sezon profesyonel voleybol kariyerine nokta koyan ve kendisini akademik anlamda geliştirmeye yönelten Seda Uslu, 41. İstanbul Maratonu’na katılıyor.

Akademik anlamda da kendini güçlendirmek için çalışan Seda Uslu, İstanbul Maratonu’nda koşusunu yaparken aynı anda bir amaç için de çaba gösterecek.
Eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Seda, yarışmada Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği adına koşacak.
Bu amaçla koşan Seda ise, tüm sevenleri ve eğitime destek vermek isteyen gönüllüleri bağış yapmaya davet ediyor.

Seda Uslu, bağış davetini ise şu kelimelerle ifade ediyor:
‘Yıllardır katılabilmenin hayalini kurduğum bir yarış, hayranı olduğum şehrimin kalbinden geçen bir parkur, bir amaca hizmet etmenin verdiği mutluluk.
Çorbada tuzum olsun benim de dersen 2 hafta kala açılacak kampanya, hatırlatırım yine 🙂

Neden Koşuyorum
Atatürk ilke ve devrimlerini, Cumhuriyet’in kazanımlarını koruma yolunda, bilimsel düşünme ve sorgulama yetilerini geliştiren, insan haklarına saygılı çağdaş bir yaşam ve eğitim için çözüm üretmeyi hedef edinen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için bu koşuda bağış toplamak benim için büyük bir onur.
İstanbul Maratonu’nun benim hikayemdeki yerini en iyi, benim doğumumun sancılarını çektiği gün Etiler’den Üsküdar’daki Zeynep Kamil Hastanesi’ne gelmeye çalışan ve yarış sebebiyle köprünün trafiğe açılmasını bekleyen annem biliyor.
Koşmanın hayalini hep kurduğum bu yarış, bir amaca hizmet de edebilirse ve sizler de destek olabilirseniz çok sevinirim.’

Zeynep Seda Uslu’nun bu kampanyasını, Voleybol Aktüel ailesi olarak destekliyoruz.
Siz de desteklemek ve bağış yapmak isterseniz, bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Bağlantı için tıklayınız:

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu