ManşetSultanlar Ligi

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley’de Maç ve Antrenman Programı Belli Oldu

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley’de grup aşamasının maç ve antrenman programı belli oldu.

Antrenman programı için tıklayınız.

GRUPLAR:

  A   B   C
3 ECZACIBAŞI 4 TÜRK HAVA YOLLARI 5 GALATASARAY HDI SİGORTA
8 KUZEYBORU 7 AYDIN B.ŞEHİR BLD. 6 PTT
9 SİGORTA SHOP 10 BOLU BLD. 11 SARIYER BLD.
14 ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİR SPOR 13 İLBANK 12 NİLÜFER BLD.
YER: ANKARA (BAŞKENT) YER: BURSA (C.GÖLLÜ) YER: İZMİR (ATATÜRK)
TARİH: 21-22-23 EKİM 2022 TARİH: 21-22-23 EKİM 2022 TARİH: 21-22-23 EKİM 2022
TARİH YER TV SAAT A TAKIM B TAKIM GRUBU
21 EKİM 2022 CUMA ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV 14:00 KUZEYBORU SİGORTA SHOP A GR
“ 

 

TRT Spor Yıldız 17:00 ECZACIBAŞI ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİR SPOR A GR
BURSA (C.GÖLLÜ) TVF Voleybol TV 14:00 TÜRK HAVA YOLLARI İLBANK B GR 

 

TVF Voleybol TV 16:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. B GR 

 

İZMİR (ATATÜRK) TVF Voleybol TV 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA NİLÜFER BLD. C GR 

 

TVF Voleybol TV 16:30 PTT SARIYER BLD. C GR 

 

22 EKİM 2022 CUMARTESİ ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV 16:30 ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİR SPOR KUZEYBORU A GR
“ 

 

TVF Voleybol TV 19:00 SİGORTA SHOP ECZACIBAŞI A GR
BURSA (C.GÖLLÜ) TVF Voleybol TV 13:00 İLBANK AYDIN B.ŞEHİR BLD. B GR 

 

TVF Voleybol TV 15:30 BOLU BLD. TÜRK HAVA YOLLARI B GR 

 

İZMİR (ATATÜRK) TVF Voleybol TV 13:00 NİLÜFER BLD. PTT C GR 

 

TVF Voleybol TV 15:30 SARIYER BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA C GR 

 

23 EKİM 2022 PAZAR ANKARA (BAŞKENT) TVF Voleybol TV 14:00 SİGORTA SHOP ÇUKUROVA BLD. ADANA DEMİR SPOR A GR
“ 

 

TVF Voleybol TV 16:30 ECZACIBAŞI KUZEYBORU A GR
BURSA (C.GÖLLÜ) TVF Voleybol TV 13:00 BOLU BLD. İLBANK B GR 

 

TVF Voleybol TV 15:30 TÜRK HAVA YOLLARI AYDIN B.ŞEHİR BLD. B GR 

 

İZMİR (ATATÜRK) TRT Spor Yıldız 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA PTT C GR 

 

TVF Voleybol TV 15:30 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. C GR 

 

Statü:
AXA Sigorta Kupa Voley müsabakaları Misli.com Sultanlar Ligi’nde bulunan 14 takımla oynanacaktır. 2021-2022 sezon sıralamasına göre (1.Vakıfbank, 2.Fenerbahçe Opet hariç) diğer takımlar  serpantin usulüne göre 4’erli 3 gruba ayrılır. Gruptaki takımlar Federasyonca belirlenen illerde tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar.

Grup maçları sonunda gruplarında 1. ve 2. olan toplam 6 takım çeyrek finale yükselecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu