Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 2.Tur Tamamlandı

0
41

Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 2.Tur ikinci maçları tamamlandı ve son 32 takım arasına giren takımlar ve eşleşmeler belli oldu.
Temsilcimiz THY, deplasmanda oynadığı maçta 3-0 yendiği Macar rakibini İstanbul’da da 3-1 yendi ve tur atladı. THY, bir sonraki turda eleme turunda maç yapmayan İspanya’nın Ibsa CV CCO 7 Palmas takımıyla eşleşti. Temsilcimiz ilk maçı kendi sahasında, ikinci maçı ise deplasmanda oynayacak.
Etapta oynanan maçlarda alınan sonuçlari tur atlayan takımlar ve 16’lı Final Etabı eşleşmeleri şöyle:

19 Kasım Salı
THY ISTANBUL: 3 – 1.MCM-Diamant KAPOSVARI (Macaristan): 1 İlk maç: 3-0

20 Kasım Çarşamba
LP Vampula HUITTINEN (Finlandiya): 3 – Volley LUGANO (İsviçre): 1 İlk maç: 0-3 Altın set’le Volley LUGANO tur atladı
VTC PEZINOK (Slovakya): 0 – SIP SEMPETER (Slovenya): 3 İlk maç: 0-3
Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): 3 – AOF Porfyras PIRAEUS (Yunanistan): 0 İlk Maç: 3-0

Alınan bu sonuçlardan sonra 16’lı Final Etabı eşleşmeleri şu şekilde oluştu:

26 Kasım Salı
KV Drita GJILAN (Yunanistan): – AO THIRAS Santorini (Yunanistan):
27 Kasım Çarşamba
AO THIRAS Santorini (Yunanistan): – KV Drita GJILAN (Yunanistan):

3 Aralık Salı
HOLTE IF (Danimarka): – Kanti SCHAFFHAUSEN (İsviçre)
ENGELHOLM VS (İsviçre): – Ladies in Black AACHEN (Almanya)

4 Aralık Çarşamba
Slavia EU BRATISLAVA (Slovakya): – Beylikdüzü Voleybol İhtisas:
SIP SEMPETER (Slovenya): – Askö LINZ-STEG (Avusturya)
THY: – Ibsa CV CCO 7 PALMAS (İspanya)
C.S.M. LUGOJ (Romanya): – Dukla LIBEREC (Çekya):
Kairos PONTA DELGADA (Portekiz): – Stiinta BACAU (Romanya):
DRESDNER SC (Almanya): – LLC “SC Prometey” KAMIENSKIE (Ukrayna):
Sm’ AESCH Pfeffingen (İsviçre): – Levski SOFIA (Bulgaristan): Başhakem: İlhami Şenyurt
Volley LUGANO (İsviçre)- Pölkky KUUSAMO (Finlandiya):
RSR WALFERDANGE (Lüksemburg): – BEZIERS VB (Fransa): Yardımcı Hakem: Deniz Demir
RIGAS Volejbola Skola (Letonya): – BEKESCSABAI Röplabda SE (Macaristan):
Calcit Volley KAMNIK (Slovenya): –  PVK Olymp PRAHA (Çekya):
Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): – Hapoel KFAR SABA (İsrail):
UTE BUDAPEST (Macaristan): – Yenisei KRASNOYARSK (Rusya): Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here