Avrupa

Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 2.Tur Tamamlandı

Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 2.Tur ikinci maçları tamamlandı ve son 32 takım arasına giren takımlar ve eşleşmeler belli oldu.
Temsilcimiz THY, deplasmanda oynadığı maçta 3-0 yendiği Macar rakibini İstanbul’da da 3-1 yendi ve tur atladı. THY, bir sonraki turda eleme turunda maç yapmayan İspanya’nın Ibsa CV CCO 7 Palmas takımıyla eşleşti. Temsilcimiz ilk maçı kendi sahasında, ikinci maçı ise deplasmanda oynayacak.
Etapta oynanan maçlarda alınan sonuçlari tur atlayan takımlar ve 16’lı Final Etabı eşleşmeleri şöyle:

19 Kasım Salı
THY ISTANBUL: 3 – 1.MCM-Diamant KAPOSVARI (Macaristan): 1 İlk maç: 3-0

20 Kasım Çarşamba
LP Vampula HUITTINEN (Finlandiya): 3 – Volley LUGANO (İsviçre): 1 İlk maç: 0-3 Altın set’le Volley LUGANO tur atladı
VTC PEZINOK (Slovakya): 0 – SIP SEMPETER (Slovenya): 3 İlk maç: 0-3
Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): 3 – AOF Porfyras PIRAEUS (Yunanistan): 0 İlk Maç: 3-0

Alınan bu sonuçlardan sonra 16’lı Final Etabı eşleşmeleri şu şekilde oluştu:

26 Kasım Salı
KV Drita GJILAN (Yunanistan): – AO THIRAS Santorini (Yunanistan):
27 Kasım Çarşamba
AO THIRAS Santorini (Yunanistan): – KV Drita GJILAN (Yunanistan):

3 Aralık Salı
HOLTE IF (Danimarka): – Kanti SCHAFFHAUSEN (İsviçre)
ENGELHOLM VS (İsviçre): – Ladies in Black AACHEN (Almanya)

4 Aralık Çarşamba
Slavia EU BRATISLAVA (Slovakya): – Beylikdüzü Voleybol İhtisas:
SIP SEMPETER (Slovenya): – Askö LINZ-STEG (Avusturya)
THY: – Ibsa CV CCO 7 PALMAS (İspanya)
C.S.M. LUGOJ (Romanya): – Dukla LIBEREC (Çekya):
Kairos PONTA DELGADA (Portekiz): – Stiinta BACAU (Romanya):
DRESDNER SC (Almanya): – LLC “SC Prometey” KAMIENSKIE (Ukrayna):
Sm’ AESCH Pfeffingen (İsviçre): – Levski SOFIA (Bulgaristan): Başhakem: İlhami Şenyurt
Volley LUGANO (İsviçre)- Pölkky KUUSAMO (Finlandiya):
RSR WALFERDANGE (Lüksemburg): – BEZIERS VB (Fransa): Yardımcı Hakem: Deniz Demir
RIGAS Volejbola Skola (Letonya): – BEKESCSABAI Röplabda SE (Macaristan):
Calcit Volley KAMNIK (Slovenya): –  PVK Olymp PRAHA (Çekya):
Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): – Hapoel KFAR SABA (İsrail):
UTE BUDAPEST (Macaristan): – Yenisei KRASNOYARSK (Rusya): Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu