Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde 2. Maçlar Tamamlandı

0
43

Ülkemizi VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET takımlarının temsil ettiği 2020 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi’nde 2. maçlar 28 Kasım Perşembe günü oynanan Fenerbahçe OPET – Budowlani ŁÓDŹ maçı ile tamamlandı.

Grup maçları ikinci haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

A Grubu
26 Kasım Salı
LP SALO (Finlandiya): 0  – Eczacıbaşı VitrA: 3
28 Kasım Perşembe
Fenerbahçe OPET: 3 – Budowlani ŁÓDŹ (Polonya): 0

B Grubu
27 Kasım Çarşamba
Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya): 0 – VakıfBank: 3
Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya): 3 – Lokomotiv KALININGRAD Region (Rusya): 1

C Grubu
26 Kasım Salı
Khimik YUZHNY (Ukrayna): 2 – ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya): 3  Yardımcı Hakem: Ozan Çağı Sarıkaya
27 Kasım Çarşamba
Allianz MTV STUTTGART (Almanya): 3 – Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya): 1

D Grubu
26 Kasım Salı
Vasas Óbuda BUDAPEST (Mcaristan): 0 – NANTES VB (Fransa):  3
27 Kasım Çarşamba
C.S.M. Volei Alba BLAJ (Romanya): 0 – A. Carraro Imoco CONEGLIANO (İtalya): 3 Başhakem: Nurper Özbar

E Grubu
27 Kasım Çarşamba
Maritza PLOVDIV (Bulgaristan): 1 – Dinamo MOSCOW (Rusya): 3
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya): 2 – RC CANNES (Fransa): 3

Oynanan maçlar sonunda gruplardaki puan durumu şu şekilde oluştu:

CEV Şampiyonlar Ligi’nde kadınlarda grup maçları, 19 Kasım 2019 – 18 Şubat 2020, çeyrek finaller 03-12 Mart 2020, yarı finaller 24 Mart – 09 Nisan 2020, süper finaller ise 16-17 Mayıs 2020 tarihlerinde oynanacak.

2020 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi’nde 3. maçlar 17-19 Aralık 2019 tarihlerinde oynanacak. Maçların programı şöyle:

A Grubu
18 Aralık Çarşamba
Budowlani ŁÓDŹ: – Eczacıbaşı VitrA
LP SALO: – Fenerbahçe OPET

B Grubu
17 Aralık Salı
Lokomotiv KALININGRAD Region: – VakıfBank:
18 Aralık Çarşamba
Savino Del Bene SCANDICCI: – Nova KBM Branik MARIBOR:

C Grubu
17 Aralık Salı
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ: – Igor Gorgonzola NOVARA:
Khimik YUZHNY: – Allianz MTV STUTTGART:

D Grubu
17 Aralık Salı
NANTES VB: – A. Carraro Imoco CONEGLIAN:
19 Aralık Perşembe
Vasas Óbuda BUDAPEST: – C.S.M. Volei Alba BLAJ:

E Grubu
17 Aralık Salı
RC CANNES: – Dinamo MOSCOW:
19 Aralık Perşembe
Uralochka-NTMK EKATERINBURG: – Maritza PLOVDIV:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here