Kadınlarda 2023 CEV Şampiyonlar Ligi gruplarında 4. maçlar tamamlandı. Temsilcilerimizden Eczacıbaşı Dynavit ile Fenerbahçe Opet rakipleri yenerek 4. maçlarını tamamladılar. VakıfBank ise yer aldığı C Grubundaki 4. maçta konuk ettiği SC Potsdam karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrıldı.
Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya da bu turda A. Carraro Imoco CONEGLIANO – Volley MULHOUSE karşılaşmasında Başhakem olarak ülkemizi temsil etti.
Biten karşılaşmalar sonunda A. Carraro Imoco CONEGLIANO ve Eczacıbaşı Dynavit gruptan çıkmayı garantilediler.
4. MAÇLAR | |
A GRUBU | 17.Oca.23 |
Developres RZESZÓW: 3 | Vasas Óbuda BUDAPEST: 1 |
18.Oca.23 | |
A. Carraro Imoco CONEGLIANO: 3 | Volley MULHOUSE: 0 Başhakem: Ozan Çağı Sarıkaya |
A Grubu
O | G | M | P | |
---|---|---|---|---|
A. Carraro Imoco CONEGLIANO | 4 | 4 | 0 | 12 |
Developres RZESZÓW | 4 | 3 | 1 | 8 |
Volley MULHOUSE Alsace | 4 | 1 | 3 | 3 |
Vasas Óbuda BUDAPEST | 4 | 0 | 4 | 1 |
B GRUBU | 18.Oca.23 |
Vero Volley MILANO: 3 | CS Volei Alba BLAJ: 0 |
Volero LE CANNET: 3 | SC “Prometey” DNIPRO: 0 |
B Grubu
O | G | M | P | |
---|---|---|---|---|
Vero Volley MILANO | 4 | 3 | 1 | 10 |
Volero LE CANNET | 4 | 3 | 1 | 8 |
CS Volei Alba BLAJ | 4 | 1 | 3 | 4 |
SC “Prometey” DNIPRO | 4 | 1 | 3 | 2 |
C GRUBU | 17.Oca.23 |
Igor Gorgonzola NOVARA: 3 | Crvena Zvezda BEOGRAD: 0 |
19.Oca.23 | |
VakıfBank: 2 | SC POTSDAM: 3 |
C Grubu
O | G | M | P | |
---|---|---|---|---|
VakıfBank | 4 | 3 | 1 | 10 |
Igor Gorgonzola NOVARA | 4 | 3 | 1 | 9 |
SC POTSDAM | 4 | 2 | 2 | 4 |
Crvena Zvezda BEOGRAD | 4 | 0 | 4 | 1 |
D GRUBU | 18.Oca.23 |
Fenerbahçe Opet: 3 | Allianz MTV STUTTGART: 1 |
19.Oca.23 | |
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ: | Tenerife LA LAGUNA: |
D Grubu
O | G | M | P | |
---|---|---|---|---|
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ | 4 | 3 | 1 | 9 |
Allianz MTV STUTTGART | 4 | 3 | 1 | 8 |
Fenerbahçe Opet | 4 | 2 | 2 | 7 |
Tenerife LA LAGUNA | 4 | 0 | 4 | 0 |
E GRUBU | 18.Oca.23 |
Eczacıbaşı Dynavit: 3 | Maritza PLOVDIV: 0 |
Grupa Azoty Chemik POLICE: 3 | C.S.M. TARGOVISTE: 2 |
E Grubu
O | G | M | P | |
---|---|---|---|---|
Eczacıbaşı Dynavit | 4 | 4 | 0 | 12 |
Grupa Azoty Chemik POLICE | 4 | 3 | 1 | 7 |
C.S.M. TARGOVISTE | 4 | 1 | 3 | 5 |
Maritza PLOVDIV | 4 | 0 | 4 | 0 |