Genel HaberlerManşet

Kayseri’de voleybol oynamaya sevgisi

14 Haziran 2020 Pazar günü sitemizde yer verdiğimiz ‘Kağıt toplayan çocukların da hayali voleybolcu olmak’ başlıklı yazımız voleybol camiasında ilgi çekti.  Okumak için tıklayınız.

Sosyal medya üzerinden haberi ve fotoğrafı takip eden Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Kayseri Voleybol İl Temsilcisi aracılığı ile Melikgazi ilçesindeki voleybol sahasındaki çocuklarla irtibata geçilmesini sağladı.

Önceki gün söz konusu voleybol sahasını boş olarak fotoğraflayıp bizimle paylaşan Alp Aslan’dan ricamız üzerine Kayseri Haber Gazetesi’nden muhabir Şevket Tekin ile birlikte, bu kez voleybol oynayan çocukların ve ailesinin de fotoğraf çekti.

Sahanın yapılması fikrini veren Kadriye Gökçe, gazeteci Şevket Tekin ile yaptığı söyleşide şunları söyledi: “Çocukluğumdan beri bir ilgim vardı. Okuldayken de ilgileniyordum. Pandemi sürecindende böyle bir şey yapalım dedik. Çimento kum ve kalas aldık. Topu da aldık. Dört amca çocukları bir araya geldi böyle oynuyoruz.”.
TVF Kayseri Voleybol İl Temsilcisi Halil Dicle de ‘Federasyonumuz tarafından  malzeme desteğinde bulunulacak. İçlerinde voleybol oynamak isteyen olursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından pandemi sürecinden sonra açılacak olan kurslarda yer alabilecek.” diyerek çocukları sevindirdi.

Haber: Şevket Tekin – Kayseri

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.