1. LigKadınlarLigler

Kale Tayfa’dan anlamlı hareket

Kale 1957 Spor Kulübü, taraftar grubu olan KALE TAYFA, Sosyal sorumluluk projesi adı altında, Koronavirüs ile mücadeleyi desteklemek amacıyla, Çan devlet hastanesi sağlık çalışanlarını, Çan belediyesi itfaiye çalışanlarını ve Çan Emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

KALE TAYFA taraftar grubu, sağlık çalışanlarına, dezenfekte konusunda çok etkili olan Çan Belediyesi itfaiye çalışanlarına ve ilçede özveriyle görev yapan Çan Emniyet Teşkilatına teşekkürlerini iletti ve meyve ikramında bulundu.

Salgınla mücadele eden kurum çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını dile getiren KALE TAYFA” Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de baş gösteren bu salgın hastalık karşısında, emek ve fedakarlıkları asla azımsanamayan, zorluklara göğüs geren, milleti için gecesini gündüzüne katan siz sağlıkçılarımıza ve diğer kurumlarımıza şükranlarımızı sunuyor, destekleriniz ve el birliği ile bu zor günleri atlatacağımızın inancını koruyoruz. Azim, inanç ve kararlılıkla devam ettirdiğiniz tedavi ve mücadele sürecindeki katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.” mesajını verdiler.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu