LiglerManşetSultanlar Ligi

Kaptanlar çok mutlu

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda gerçekleşen Sultanlar Ligi isim sponsorluğu imza törenine katılan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Melis Gürkaynak, Eczacıbaşı VitrA Takımı Kaptanlarından Tijana Boskovic, Fenerbahçe Opet Kadın Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, Galatasaray HDI Sigorta Takımı kaptanlarından Güldeniz Önal ve Türk Hava Yolları Takımı Kaptanı Şeyma Ercan’ın görüşleri şöyle:

Fenerbahçe Opet Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, “Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Türkiye, voleybolda çıtayı çok yükseğe çıkarmış durumda. Misli.com gibi Türkiye’nin önde bahis firmasının bizleri tercih etmesi büyük bir gurur. Sponsorlukların önemini biliyoruz. Çünkü sponsorluklar, bizlere ne kadar değerli olduğumuzu hissettiriyor ve doğru işlere imza attığımızı hatırlatıyor. Hepinizin huzurunuzda hem kendi takımım, hem de milli takım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Eczacıbaşı VitrA Takım Kaptanlarından Tijana Boskovic, “Uzun bir aranın ardından yeniden sahalara dönmek güzel. Hepimiz için çok ilginç bir dönemdi. Türkiye Voleybol Federasyonu’na ve Misli.com’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Umarım hepimiz için sağlıklı bir dönem olur” dedi.

VakıfBank Kadın Takımı kaptanı Melis Gürkaynak; “Böyle bir işbirliğinin içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye’de takım sporları arasındaki en başarılı branşın voleybol olmasından dolayı gurur duyuyoruz.” dedi.

Galatasaray HDI Sigorta Takım Kaptanlarından Güldeniz Önal, “Zorlu bir dönemin ardından sizlerle bir arada olduğumuz için çok mutluyuz. Umuyorum ki sağlıklı bir sezon geçiririz. Tüm müsabakaların televizyonda ve misli.com aracılığıyla dijital platformda seyircilerle buluşması çok güzel olacak.” dedi.

Türk Hava Yolları Takım Kaptanı Şeyma Ercan ise; “Sahalara yeniden döndüğümüz ve maçlarımızı oynayabildiğimiz için çok mutluyuz. Misli.com’a teşekkür ediyoruz. Umarım herkes için sağlıklı ve başarılı bir sezon olur” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu