Plaj Voleybolu

Kar Voleybolu 2021 Avrupa Turu için ev sahibi aranıyor

Temmuz ayı sonlarında ve birçok insan sahilde vakit geçiriyor, ancak bir sonraki Kar Voleybolu sezonu hazırlıklarına başlamak için doğru zaman ve ulusal federasyonlar, destekçiler ve kayak merkezleri ile bu taze, genç ve enerjik sporun büyümesine yardımcı olmak için 2021 Avrupa Turunun bir durağına ev sahipliği yapmaya davet edildi!

Kar Voleybolu sezonu potansiyel olarak Kasım’dan Mayıs’a kadar sürüyor ve organizatörlerin 2016’da yapılan ilk yılından itibaren bu yana büyük bir büyüme yaşayan Avrupa Turu’na ev sahipliği yapma fırsatları söz konusu. Dahası, gösteri maçları / etkinlikleri, özellikle ikonik yerlerde yapıldığında sporu daha da geliştirmede etkili olabilir.

Ne yazık ki, koronavirüs pandemisinin patlak vermesi ile Avrupa Turu üçüncü yılı Gürcistan’a döndükten ve hem Ermenistan hem de Slovakya’ya ilk, tarihi bir ziyaret yaptıktan sonra, 2020 sezonunun aniden sona ermesiyle sonuçlandı.

Bununla birlikte, bunlar Uluslararası Voleybol topluluğunun uluslararası rekabetin geri dönüşü için iştahını artırdı ve birçok oyuncunun da hayatlarında ilk kez Kar Voleybolu yaşamaya istekli olacağını umuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu