Kar Voleybolu

Kar Voleybolu Üçüncü Kez Gürcistan’da

Tsakhkadzor’daki CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Çarşamba günü sona erdikten sonra katılımcılar bu sezon yolculuğuna devam etmek için Bakuriani’ye geliyorlar. Bakuriani’de düzenlenen yarışmaya 11 ülkeden ekipler katılacak ve bu Gürcistan’da düzenlenen üçüncü Kar Voleybolu etkinliği olacak. Yeni yarışmayla birlikte kar voleybolu yıldızı olmak için yeni umutlar ortaya çıkıyor.

Bakuriani’deki CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu, şehir merkezinin tam ortasındaki “Çocuk Parkı” nda gerçekleşecek. Birçok seyircinin projektörler altındaki maçlar da dahil olmak üzere önümüzdeki üç gün boyunca kar voleybol maçlarını izlemesi bekleniyor. Geçen sezon etkinliği destekleyen okul çocukları ve gönüllüler, ekiplerle bir kez daha buluşmayı dört gözle bekliyorlar. Hava durumunun, tüm turnuva boyunca iyi olması bekleniyor. Organizatörler biraz kar yağışı ve Gürcü halkından her zamanki sıcak karşılama bekliyorlar.

Tsakhkadzor’da yoğun bir Kar Turu açılışının ardından Belçika, Fransa, Gürcistan, İtalya, Litvanya, Polonya, Romanya, Rusya ve İsviçre’den ekipler doğrudan Perşembe günü Bakuriani’ye gitti. Erkekler yarışmasında Slovak Kocinak, Janto ve Kuruc etkinliğe katılırken, Gürcistan’dan dört takım kadın yarışmasına katılacak.

Ermenistan’da düzenlenen etkinlikte madalya kazanan altı takımdan beşi Bakuriani’de oynayacak. Kazananlar Bobrikov, Bogatov, Mikhalev ve Daianov da dahil olmak üzere Tsakhkadzor’da podyuma çıkan tüm Rus takımları sezona iyi başlamaya hazırlar. ‘Karın Kraliçesi’, Olga Motrich ve takım arkadaşları Pavlova, Novikova ve Iarantceva’nın yanı sıra gümüş madalya sahibi olan Litvanya Frelik, Bekis ve Kvedaraite, rakiplerine bir kez daha meydan okumaya hazırlar. Bir önceki etaptan elde ettikleri harika sonuçları tekrar edip edemeyeceklerini sadece zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu