Avrupa

Karantina Günleri Voleybolu Unutturmaya Yetmiyor

İzolasyon ya da karantinanın görünürde sonu yokmuş gibi geliyor. Neyse ki, çevrimiçi Avrupa Voleybol topluluğunun yaratıcılığı da yok. Kulüpler, federasyonlar ve oyuncular hala çok aktif ve #PasstheTime’ın ya tek başına ya da sanal alandaki diğerleriyle gerçekleştiriyor. Bu hafta bize federasyon yaratıcılığı, kulüp bakımı ve kişisel mükemmelliğin harika örneklerini gösteriyor. #StaySafe #StayHome

Önce Almanya’ya gidelim, burada herkes birlikte voleybol oynamaya katılıyor gibi görünüyor. Tuvalet rulosu ile plaj voleybolu ile oynayan insanların serisi gittikçe uzuyor. Kulüplerin ve Alman Voleybol Federasyonu’nun bu tür çabalarını görmek harika! 👏

Karadağ Voleybol Federasyonu, bazı yıldızlarının kişisel egzersizlerini paylaştı. Bu yüzden onları Instagram’da takip edin ve formda kalmak için tüm videolarını izleyin! Eğitimler Marko Vukasinovic, Tatjana Bokan ve Saska Djurovic gibi kişiler tarafından verilmektedir.

Tüm bunlar evde kalırken, yemek pişirmek ve hala kendinizle ve çevrenizdeki diğer kişilerle ilgilenmek için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri olabilir. Sosyal medya, harika yaratımlarını paylaşan mutfakta şefler ve yarı profesyonellerle dolu. Ama yalnız değiller, Igor Gorgonzola NOVARA’dan Sırp Voleybol yıldızı Jovana Brakocevic Canzian, pişirme ve pişirme becerilerini dışarıdaki herkesle paylaşıyor. Ekmek, pizza, Paskalya pastası yaptı.

Bu süre zarfında güvenlik önlemleri önemlidir. Bu nedenle CEV, mevcut güvenlik talimatları için geçerli olan bir seri voleybol durum fotoğraflarını yayınladı.

Polonya federasyonu benzer bir şey yaptı ve milli takımların yıldızlarını yüzlerinde maskelerle görüntüledi.

Son olarak, geçmiş maçları yeniden yaşamanın #PasstheTime için en çok tercih edilen yollardan biri olduğunu gördük. Her Salı ve Perşembe günü birçok insan toplayan iki Şampiyonlar Ligi klasik maçı yayınlanıyor. Uluslararası Voleybol Federasyonu FIVB de Avrupa takımlarını içeren bazı harika maçları paylaşıyor. Çevrimiçi olarak da takip ettiğinizden emin olun, böylece geçmiş maçların heyecanını bir kez daha (ya da isterseniz birkaç kez) tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu