1. LigKadınlar

Karşıyaka’da Gökhan Öner Dönemi

Karşıyaka Medical Point Voleybol başantrenör Reşat Yazıcıoğlulları'nın görevinden ayrılmasından sonra takımın başına Gökhan Öner'i getirildi.

Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımında başantrenör Reşat Yazıcıoğlulları’nın görevinden ayrılmasından sonra takımın başına Gökhan Öner’i getirildi.

KFC Kadınlar 1.Lig’de mücadele eden Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımı’nda başantrenör olarak Gökhan Öner göreve getirildi.
Kırmızı yeşilli kulüp, uzun yıllar Karşıyaka’da çalışan Reşat Yazıcıoğlulları’nın ayrılmasından sonraki boşluğu Gökhan Öner ile doldurdu.
Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımının Başkanı Veysi Kubba, Reşat Yazıcıoğlulları’na plaket takdim etti. Reşat Yazıcıoğulları kulüp ile karşılıklı anlaşarak görevinden ayrıldı.

VEYSİ KUBBA: VOLEYBOLDA YENİ DÖNEM

Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımı’nda uzun yıllar çalışan Reşat Yazıcıoğlulları’na yeni kariyerinde başarılar dileyen Karşıyaka Medical Point Voleybol Şube Başkanı Veysi Kubba, Gökhan Öner ile yola devam edeceklerini ifade etti. Antrenörlerine güvendiğini söyleyen Kubba, hoca ile uzun süreli çalışacaklarını belirtti.

Voleybol Şube Başkanı Kubba, “Hedefe odaklanıp, başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Uzun yıllar takımımız için çalışan Sayın Reşat Yazıcıoğulları’na teşekkür ediyorum. Takımın en iyi yerlere gelmesi için omuz omuza çalışacağız. Karşıyaka voleybolda artık yeni dönem başlıyor ” dedi.

GÖKAN ÖNER KİMDİR?
Gökhan Öner 1972 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Voleybola küçük yaşlarda SSK Spor’da başladı. 1988-1989 sezonunda Arçelik formasını giydi. Oyunculuk kariyerinde; Emlak Bankası, Arçelik, Halkbank, Arçelik, Fenerbahçe, Halkbank ve Arkas Spor gibi takımlarda mücadele etti. Uzun yıllar milli takımda forma giyen Gökan Öner, ay yıldızlı formayı başarılı bir şekilde terletti. 1.93 metre boyundaki smaçör 10 numaralı forması ile biliniyor. Başarılı oyunculuk döneminden sonra antrenörlüğe başladı. 2023-2024 KFC 1.Lig Kadınlar Ligi’nde mücadele eden Karşıyaka ile antrenör olarak sahaya çıkacak.

kaynak: Hüseyin Demir

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu