Kar Voleybolu

Kış Festivali ve Kar Voleybolu Turnuvası Bir Arada

Litvanya, Affidea kliniği tarafından desteklenen EEVZA Kar Voleybolu turnuvasına ev sahipliği yaparak Şubat ayının ilk hafta sonunu kutlayacak. Kar Voleybolu yarışması, Baltık ülkesinin Ulusal Olimpiyat Komitesi tarafından her yıl düzenlenen Druskininkai’de düzenlenen Kış Festivali sırasında gerçekleşecek.

Litvanya Voleybol Federasyonu (LTF), Litvanya’nın en popüler kış sporları festivallerinden biri olan LTeam Kış Festivali sırasında Kar Voleybolu’nu tanıtmak için Litvanya Olimpiyat Komitesi ve Litvanya Olimpik sporcu markası “LTeam” ile yakın işbirliği ile bu etkinliği düzenleyecek. Festival, kar kayağı, kayak, kış maratonu, buz hokeyi, buz tırmanışı, rogaining, sürat pateni, kıvırma, kar voleybolu ve diğerleri gibi bir dizi farklı kış sporunu sunan en büyük Litvanya spor etkinliklerinden biridir. Festival her yıl binlerce kar ve kış tutkunu çekiyor.

Etkinliğin ana sponsoru olan Affidea kliniği 1.200 € luk toplam para ödülü sunuyor. Kayıtlı olan 12 takım (altı erkek ve altı kadın) şampiyonluk, para ödülü ve diğer kupalar için yarışacak.

Litvanya Voleybol Federasyonu, kış oyunlarının bir parçası olarak Kar Voleybolu’nu tanıtmak isteyen CEV, FIVB ve EEVZA ile yakın işbirliği içinde çalışıyor. EEVZA Kar Voleybolu turnuvası sırasında, seyirciler yerel sanatçılarla etkileşime girecek, Olimpik spor maskotları, çeşitli spor görevleri yapacak, çabaları için ödüller alacak ve tüm hafta sonu boyunca iyi duyguların tadını çıkaracaklar.

Kuşkusuz, Affidea kliniği tarafından desteklenen EEVZA Kar Voleybolu Turnuvası, Druskininkai Kış Festivali’nin en önemli olaylarından biri olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu