Genel HaberlerManşet

KKTC’de Anlamlı Etkinlik: Şampiyonluk Kupaları Şampiyon Melekler’e

Türkiye Okullararası Voleybol Şampiyonası için Adıyaman’a gelen ve kaldıkları otelde depreme yakalanarak hayatlarını kaybeden Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji kız ve erkek voleybol takımları için Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Voleybol Federasyonu tarafından ‘Şampiyon Melekler Anı Gecesi’ düzenlendi

Anı gecesi ile ilgili olarak KKTC Voleybol Federasyonu tarafından yapılan açıklama şöyle:

Şampiyon Melekler Her Zaman Kalplerimizde Yaşayacak

Deprem felaketinde kaybettiğimiz ve acılarını hiçbir zaman unutamayacağımız Şampiyon Melekler Takımı ve onlarla birlikte spor aşkına bu yola baş koymuş hocalarımız ve velilerimizi saygı ile anmak için 8 Mart Çarşamba gecesi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda saat 18.00 de ŞAMPİYON MELEKLER ANI GECESİ düzenlenecektir.

Anı Gecesinde DAÜ ile Vakıflar Spor Kulüpleri arasında Büyükler kategorisinde oynanacak olan 11. Rauf Denktaş Kupası kadın ve Erkek Finalleri Şampiyon Melekelerimiz anısına tek set olarak oynanacaktır. Müsabakaların bitiminde şampiyonluk kupaları takım kaptanları ve kulüp yetkilileri tarafından Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji Okul Müdürü ve Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji Okul Aile Birliği Başkanına , Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji Okul Müzesine konulmak üzere takdim edilecektir.

HER ZAMAN KALBIMİZDESİNİZ

KKTC Voleybol Federasyonu

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu