Uncategorized

‘’Kulüp Bize Aile Ortamı Sundu’’

Shining Stars ‘Yıldızlı Sohbetler’ programına Kuzeyboruspor’un başarılı oyuncusu Merve Çepni konuk oldu. Pazar günü Beşiktaş karşısında aldıkları galibiyeti değerlendiren Çepni, fizik tedavi okumanın spor hayatına sağladığı katkılardan da bahsetti.

‘’Beşiktaş Galibiyeti Önümüzdeki Maçlara Moral Oldu’’

Son topa kadar mücadele eden bir takım vardı karşımızda. Hem tecrübeli oyuncuları hem de genç yetenek diyebileceğimiz oyuncuları vardı. Onlar da son topa kadar mücadele etti ve biz kazandık. Galip geldiğimiz için mutluyum. Önümüzde 4 maç var. 1 tanesi Kupa Voley, 3 tanesi de lig maçı. Bunlar zorlu maçlar, hem Fenerbahçe hem de Eczacıbaşı Avrupa’da kendini kanıtlanmış takımlar. Beşiktaş galibiyeti bu maçlara da moral oldu diyebilirim.

‘’Kulüp Bize Aile Ortamı Sundu’’

Ben Kuzeyboru’ya gelirken şehir değiştirdim, ailemi bıraktım. İlk şehir dışı tecrübemdi ve o yüzden biraz duygusaldım. Kulüp bize burada aile ortamını sundu. Bize sadece o sahaya çıkıp oynamak kaldı. Biz de birbirimize yardım ederek, tecrübeli arkadaşlarımızdan yardım alarak bunun üstesinden geldiğimizi düşünüyorum. Burada arkadaş ortamımız var ve hepimiz aynı binadayız. Birbirimize gidip gelerek, kahve içerek ve sevdiğimiz şeyleri yaparak, sağlıklı tarifler deneyerek vakit geçiriyoruz.

‘’Fizik Tedavi Okuduğum İçin Sakatlık Riskimi En Aza İndirecek Önlemler Alıyorum’’

İdol olarak gördüğüm fizyoterapistler vardı. Sayısaldım ve bu yolda ilerleyebilirim diye düşündüm. Sahayı bırakamıyorsun ve bir yaşam tarzı olduğu için sahadan ayrılamıyorsun. Sahaya en yakın nasıl olabilirim diye düşündüm. Zaten içerisindeyiz ister istemez bir fizyoterapistle karşılaşmışlığımız vardır. Sahanın içinde yüzde yüzümü verdiğim için bir anda fizyoterapist kimliğimden çıkıyorum ve oyuncu kimliğime bürünüyorum. Bazen fitness esnasında insanları görüyorum ve bildiğim kadarıyla uyarmaya çalışıyorum. Maç esnasında voleybolcu kimliğime büründüğüm için çok yapamıyorum ama antrenmanlarımda sakatlık riskimi en aza indirecek önlemler alıyorum. Okuduğum bölümle 4 sene sonunda bana iyi gelecek şeyler yapmaya çalışıyorum.

Bu keyifli sohbetin tamamı Shining Stars resmi YouTube kanalında..

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu