Genel HaberlerManşet

Kupa Voley’de Hakemler Açıklandı

2022-2023 Sezonunun ilk resmi maçları olan AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley maçları 23-25 Eylül tarihlerinde Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3 grup halinde oynanacak.

TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı Aziz Yener, yaptığı yazılı açıklama ile sezon ilk maçlarında görev yapacak hakemleri açıkladı. Yener, yaptığı açıklamada tüm voleybol camiasına başarılar dilerken ilk iki gün oynanacak maçların hakemlerinin belirlendiğini 25 Eylül Pazar günü oynanacak maçlarda görev yapacak hakemlerin ise daha sonra açıklanacağını belirtti.

İşte 2022-2023 Sezonunun ilk resmi maçlarında görev yapacak hakemler:

2022 – 2023 AXA SİGORTA KUPA VOLEY MAÇLARI
Saat Salon GRUP TV 23 EYLÜL CUMA Başhakem Yardımcı Hakem
14.00 TVF Başkent Voleybol Salonu A TRT SPOR Yıldız FENERBAHÇE HDI SİGORTA HATAY BŞ. BELEDİYESPOR Zeki Bocutcu Erhan Alparslan
17.00 TVF Başkent Voleybol Salonu A TVF Voleybol TV BURSA BŞ. BELEDİYESPOR ALTEKMA Yasin Okumuş Bilal Çağlar
16.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu B TVF Voleybol TV ARKAS SPOR TÜRŞAD Erdal Akıncı Recep Karakoç
19.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu B TVF Voleybol TV SPOR TOTO TOKAT BELEDİYE PLEVNE Erol Akbulut Aylin Turnaoğlu
16.00 Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi C TVF Voleybol TV CİZRE BELEDİYESPOR HEKİMOĞLU GCT Hakkı Demiralay Ferhat Büyükpamukçu
19.00 Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi C TVF Voleybol TV – GS TV GALATASARAY HDI SİGORTA DEVELİ BELEDİYESPOR Cihat Küçükboyacı Eyüpcan Kayışoğlu
2022 – 2023 AXA SİGORTA KUPA VOLEY MAÇLARI
Saat Salon GRUP TV 24 EYLÜL CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
14.00 TVF Başkent Voleybol Salonu A TVF Voleybol TV HATAY BŞ. BELEDİYESPOR BURSA BŞ. BELEDİYESPOR Burhan İlhan Ali Sarıkuzu
17.00 TVF Başkent Voleybol Salonu A TVF Voleybol TV ALTEKMA FENERBAHÇE HDI SİGORTA İsmail Yıldırım Erkan Sarı
14.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu B TVF Voleybol TV TÜRŞAD SPOR TOTO Ebru Kaya Mehmet Topal
17.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu B TVF Voleybol TV TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR Seçkin Yener Mehmet Gül
15.00 Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi C TVF Voleybol TV – GS TV HEKİMOĞLU GCT GALATASARAY HDI SİGORTA Hakkı Demiralay Ferhat Büyükpamukçu
17.30 Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi C TVF Voleybol TV DEVELİ BELEDİYESPOR CİZRE BELEDİYESPOR Arzu Uzatöz Eyüpcan Kayışoğlu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu