AvrupaManşet

‘Kupayı tekrar kazanmak istiyoruz’

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, CEV Kupası Finali'nde, Allianz MTV Stuttgart ile karşılaşacak. Dev maçtan önce Simge Aköz açıklama yaptı

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nda Simge Aköz, CEV Cup Finali’nde Alman ekip MTV Stuttgart ile karşılaşacakları mücadele öncesi açıklamalarda bulundu.

“Kupayı tekrar kazanmak için büyük bir adım attık”

Simge Aköz şunları kaydetti: “2018’de aldığımız kupayı tekrar evimize getirmek için çok büyük bir adım attık. Final maçlarında da elimizden gelen bütün mücadeleyi ortaya koyacağız. Tek amacımız kupayı eve getirmek. Bizler güzel başarılara imza attıkça, iyi mücadele ettikçe daha çok gence rol model olacağımızı biliyoruz.”

“Tüm kalbimizle inanıyoruz kupayı alıp geleceğiz”

“Bizi takip etmelerinden, desteklemelerinden ve gençlere örnek olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Tüm Türkiye’den final maçlarını izlemelerini ve bize destek olmalarını istiyoruz. Tüm kalbimizle inanıyoruz kupayı alıp geleceğiz.”

CEV Cup Finali’nde Alman ekibi MTV Stuttgart ile karşılaşacak Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, iki ayaklı final eşleşmesinde ilk karşılaşmayı 15 Mart Salı günü kendi evinde oynayacak. Rövanş müsabakası ise 22 Mart’ta Almanya’da yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu