AltyapılarSultanlar Ligi

Kuzeyboru’da Altyapıdan yetişen İrem Erdoğan A Takıma dahil edildi

misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Kuzeyboru, altyapısında yetişen İrem Erdoğan’ın A Takım kadrosuna dahil edildiğini açıkladı.

Altyapı yatırımları ile dikkatleri çeken Aksaray temsilcisinde yetişen İrem Erdoğan, Sultanlar Ligi deneyimini yaşamaya başlayacak.

Kuzeyboru Spor Kulübü tarafından başlatılan ‘Sen de Sultan Ol’ projesi ile Temmuz 2019’da başladığı uzun altyapı antrenmanlarında gösterdiği başarı ile öne çıkan İrem A Takım kadromusuna katıldı.

Kulüp sosyal medya paylaşaımında şu ifadeler yer aldı.

‘Kuzeyboru altyapısında yetişen İrem Erdoğan, A takım kadromuza katıldı!

Sen de Sultan Ol projesi ile Temmuz 2019’da başladığımız uzun altyapı yürüyüşümüzün ilk sporcularından olan İrem A Takım kadromuza katıldı.2020-2022 sezonunun tamamında yer alan ve 2022-2023 sezonun ortasına kadar TVF Kadınlar 2. Lig takımımızda mücadele eden genç yetenek, son olarak altyapı takımımızın kaptanlığını yapıyordu. Altyapıya katılma süreci hakkında duygularını paylaşan İrem, “Seçmelerin ardından Ankara’daki okulumda ders arasında babamdan gelen telefonla öğrendim. Akşam olmadan Aksaray’a ulaşmıştık ve alt yapı takımına katıldım ve antremanlara başladık, büyük bir heyecanla ilk maçıma çıkmıştım. Her şeyin bu kadar harika ve heyecanlı olması hayatımda unutamayacağım bir anıya dönüştü. Kuzeyboru ailesine katıldığım günden beri gözle görülür bir gelişim sergilediğimi düşünüyorum. Elbette üzerimde emeği olan sevgili altyapı koordinatörü Çalık Veli Koçak hocam ve altyapılar baş antrenörü Nihal Sena Akyol hocama teşekkür etmek istiyorum. Tüm altyapıda bulunan takım arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum. Aynı çatı altında olduğumun farkındayım, aynı hırs ve azimle Kuzeyboru için çalışacağım. İlk hedefim olan A Takım’a katılma hedefime ulaştım. Şimdi diğer hedeflerim olan takımımın başarısı ve milli takım hedefim için çalışmaya devam edeceğim.” Dedi.

“Çalışkan, mücadeleci, azimli, uyumlu ve hedefleri olan bir sporcu. İlk günden itibaren Kuzeyboru’ya aidiyeti çok güçlü bir kişilik.” Olduğunu belirten Altyapı Koordinatörümüz Çalık Veli Koçak ile birlikte Nihal Sena Akyol da, “Sen de Sultan Ol projesinin etkili ve yeni bir çalışma olduğunun hepimiz farkındaydık. İrem ve onun gibi sayısız genç yeteneği kadromuzda barındırıyoruz. Aynı inançla hareket ederek çok daha fazla oyuncu kazandırmak ve Türk voleybolu için çalışmak istiyoruz.” Dedi.’

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu