LiglerSultanlar Ligi

Kuzeyboru’dan Eleştirilere Cevap

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Kuzeyboru, ligin 7. haftasında oynanması gerektiği halde VakıfBank takımındaki Covid-19 pozitif vakaları sebebiyle ertelenen ve 18 Ekim Pazar günü bu maçı oynaması ile ilgili olarak özellikle sosyal medyada yapılan eleştirilere yazılı olarak cevap verdi.
Aksaray temsilcisinin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Kuzeyboru olarak, Vakıfbank ile oynadığımız 7. Hafta erteleme maçı hakkında sosyal medyada yapılan eleştiriler nedeniyle yaptığımız açıklama aşağıdadır

7. Hafta da yapacağımız misli.com Sultanlar Ligi maçı Vakıfbank Spor Kulübü oyuncularına Covid19 teşhisi koyması nedeniyle ertelenmişti. Kulübümüz erteleme maçı ile ilgili Vakıfbank ve Tvf ile görüşme yaparak 10. Hafta maçı olan Beylikdüzü maçından sonraki güne maç oynamak istediğini belirtmiş. Ve Vakıfbank Spor kulübünün ve Tvf min onayı ile bu maç oynanmıştır.

Sosyal medyadaki yorumların aksine maç tarihinin belirlenme talebi Vakıfbank yada Tvf tarafından yapılmamıştır. Talep kulübümüzden gelmiş Vakıfbank Spor Kulübünün sonraki maçları için avantaj sağlayacağı bahisle yapılan eleştiriler etik ve yerinde değildir. Kamuoyuna duyururuz.

Kuzeyboru SK

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu