LiglerSultanlar Ligi

Kuzeyboru’nun öncelikli tercihi istikrar

Önümüzdeki sezon Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek olan Kuzeyboru Voleybol Takımında Başantrenör olarak görev, yine Tuncay Öcal’a verildi.

Konu ile ilgili olarak kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

Üç yıldır takımımızın baş antrenörü olan Tuncay Öcal ile birlikte kulübümüz sultanlar liginde yeni başarılara imza atacak.
Göreve geldiği günden itibaren kayıpsız ilerleyen ve bu süreçte çıktığı 51 maçta aldığı 45 galibiyet ile de taraftarının sevgisini arkasına alan Öcal, kulüp yönetiminden de aldığı tam destek ile yoluna devam ediyor. Kulübümüz ile 5 yıllık sözleşmesi bulunan Öcal 3 yılda her yıl kayıpsız bir üst lige çıkarak oldukça önemli bir başarıya imza attı. Başarının istikrardan geçtiğinin bilinci ile Akademisyen hocamız ile uzun soluklu bir başarı hikayesi yazacağımıza eminiz.

Aksaray Üniversitesinde akademisyen olarak görev yapan hocamız aynı zaman Aksaray Üniversitesi’nin Spor İhtisas üniversitesi olması sebebiylede, üniversite ile kulübümüz arasında bir köprü vazivesi görmektedir. İlerleyen yıllarda üniversitemiz ile takımımızın yeni projeler üretecektir, bu konuda bizlere destek veren Aksaray Üniversitesi Rektörü sayın Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN hocamızada teşekkür ederiz.

Tuncay Öcal Hocamız Sultanlar Ligi 2020-2021 sezonu için yaptığı açıklamada “Bu ailenin parçası olmaktan çok mutluyum, göreve başladığımız günden itibaren, her zaman yanımızda olan yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bize verilen bu destek ile umarım uzun yıllar boyunca elimizden geleni yapacağız. Kulüp yöneticilerimiz ile beraber attığımız her adımı düşünerek ve planlayarak atıyoruz. Bu plan ve programımızla şuan hedeflediğimiz yer olan Sultanlar Ligindeyiz. Kuzeyboru Spor Kulübü ve bizi destekleyen herkesi en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz. Bu sezonda bizi desteklemenizi istiyorum.” dedi…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu