LiglerManşetSultanlar Ligi

Kuzeyboruspor Ömer Görgülü ile devam ediyor

Sultanlar Ligi’ne yükselen Aksaray temsilcisi Kuzeyboru, kurulduğu ilk günden itibaren Yardımcı Antrenörlüğünü üstlenen hocaları Ömer Görgülü ile Sultanlar Ligi’nde yeni başarılar için yola devam ediyor.

Baş Antrenörüm Tuncay Öcal ile birlikte üç yıldır takımın başında olan ve kazanılan başarıların mimarlarından olan Ömer Görgülü, bu süreçte taraftarın da sevgisini alarak, takımını Sultanlar Ligi’ne çıkarmayı da başarmıştı.

Yardımcı Antrenörüm Ömer Görgülü imzalanan anlaşma sonrası yaptığı açıklamada ; ‘Kulübüm ile birlikte daha büyük başarılara imza atmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte kulüp yöneticilerimize de kulübün hedefleri doğrultusunda desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum. Bu kulübün bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Yeni sezon açılışını da sabırsızlıkla bekliyoruz.’ dedi.

Taraftarlarna da mesajını ileten Ömer Görgülü “Muhteşem taraftarımızın coşkusunu ve o sahayı dar ettiğimiz atmosferi fazlasıyla özledik. Bu sene daha da müthiş bir sezon olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizleri her zamankinden fazla sahipleneceklerinden eminim.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu