Genel HaberlerManşet

Manisa Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Derneği ilk genel kurulunu yaptı

Manisa Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği 06.02.2020 tarihinde ilk genel kurulunu yaparak yönetim kurulu ve denetim kurulunu belirledi.
Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’ndaki toplantı 26 üyenin hazır bulunması ile başladı.TVF Manisa Voleybol İl Temsilcisi Ahmet Dalkıran’ın Divan Başkanlığına seçilmesinden sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okunması ile toplantı açıldı.

Kurucu Başkan olan Elif Özge Dinçer kuruldukları günden bu güne kadar yapılan faaliyetleri anlattı. Toplantıya davet edilen İzmir Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı ve VHGF Genel Sekreteri Fikret Fidan’ın misafir olarak katıldığı toplantıda voleybol dernek sayısının arttığını, Ege bölgesinde  beş dernek olduklarını, yakın zamanda Ege bölgesi için hakem ve gözlemci federasyonu çatısı altında toplanacaklarını, bir sonraki hedeflerinin ise kurulacak olan konfederasyona üye olarak katılmak olduğunu söyledi. Manisa Derneğinin kurulmasında emeği olan herkese çok teşekkür ettiğini belirtti.
Konuşmaların ardından toplantının gündemine göre yeni yönetim ve denetim kurulu seçimine geçildi ve yeni Yönetim Kurulu’na;

1-Elif Özge Dinçer
2-Şebnem Aracı
3-Hayal Örcütaş
4-Ali Çetin
5-Selimcan Hoşgör

Denetim Kurulu’na ise
1-Fikret Fidan
2-Ali Çimenci
3-Abdullah Aktarlı seçildiler .

Yeni seçilen Yönetim Kurulu adına Elif Özge Dinçer’in teşekkür konuşmasının ardından toplantı sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu