Genel HaberlerManşet

Mehmet Akif Üstündağ, Prim ve Özel Uçak Konusuna Açıklık Getirdi

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Kadın Milli Takımımızın 2023 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’ndan altın madalya ile ayrılmasının ardından sosyal medyada günlerdir paylaşılan prim ve özel uçak konusuna açıklık getirdi.

Sözcü Televizyonu’nda yayınlanan Ceza Sahası isimli spor programında Filenin Sultanları’nın özel uçak konusu ile prim konuşması iddialarının gündeme gelmesinin ardından konuyu TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a soran Sözcü Gazetesi yazarlarından Bahadır Çokişler’in Büyüteç isimli köşesinde yayımladığı bilgilere göre Başkan Üstündağ’ın açıklamaları şöyle:

“Şampiyon olduktan sonra kızlara ‘Bir gün daha kalalım sizi özel uçakla götüreyim ve program yapalım’ dedim ancak kızlar, ‘Dönelim başkan’ dedi. Yoksa ana sponsorumuz zaten özel uçak ayarlayacaktı ama kızlar bir an önce dönmeyi tercih etti. Aşırı ilgi olunca, Olimpiyat Elemeleri’ne hazırlık kampı ve öncesinde özel maç yapmak için sizin iddia ettiğiniz gibi Tokyo değil, Fukuoka’ya gittik. Kimse kusura bakmasın ama benim özel uçak tutma yetkim yok! Denetlemeye geldiklerinde hesap soruyorlar. Bu arada THY sponsorumuzdur. Ne kaptan ile ne herhangi bir oyuncumla prim konuşması yapmadık. Benim olduğum yerde prim olmaz.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu