Genel HaberlerManşet

Mehmet Demirdelen’i Kaybettik

Türk voleyboluna en üst düzeyde hakem olarak hizmet veren, eski Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden ve Ankara Bölgesi Voleybol Hakem Gözlemcilerinden Mehmet Demirdelen’in vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve voleybol camiamıza başsağlığı dileriz.

Voleybol Aktüel

Mehmet DEMİRDELEN Kimdir?
Ankara doğumlu olup, ilk ve ortaöğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nden mezun oldu.
1986-2001 yılları arasında Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yaptı. 2002 yılından itibaren çeşitli federasyonlarda Genel Sekreter olarak görev üstlendi. 1 Eylül 2020 tarihinden itibaren de Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır.

Uzun süre ulusal ve uluslararası düzeyde Voleybol hakemliği yaptı.2016 Yılında CEV Cup Final maçında Başhakem olarak ülkemizi temsil etti.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Haberi bir arkadaşım Facebook sayfasında yazmış, önce şaka sandım, haberleri araştırdım doğruymuş. Keçiòren Kalaba lisesinde birlikte çalışmıştım. Harika bir insan iyi bir arkadaştı Mekanı cennet olur inşallah. İnsan bir kez daha soruyor, iyiler hep erkenmi ölür arkadaş ya?

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu