Genel Haberler

Mehmet Gül’den Güzel Haber

Önceki hafta sonu maça çıkmaya hazırlanırken hissettiği rahatsızlık ile salonda bulunan ambulansa müracaat eden ve akabinde acilen hastaneye kaldırılan İstanbul Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemlerinden Mehmet Gül, 13 Ocak 2020 Pazartesi günü İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başarılı bir anjiyo operasyonu geçirmişti.
Bir gün yoğun bakımda kalan ve sonraki akşam taburcu edilen Mehmet Gül’ün tedavisi ve dinlenme süreci evinde devam ediyor.

Doktorların tavsiyesi ile telefonlara bakamayan ve ziyaretçi kabul edemeyen Mehmet Gül, sitemiz aracılığı ile yaptığı açılamada tüm voleybol camiasına teşekkür ederek kendisine karşı gösterilen duyarlı davranıştan çok etkilendiğini belirtti.

Moralinin çok iyi olduğunu ve bir süre daha telefonlara bakamayacağını ve evde dinlenmeye devam edeceğini belirten Gül, ‘İlk andan itibaren yanımda olan ve kendini yanımda hissettiren herkese teşekkür ederim. Ne kadar duyarlı ve hassas bir camianın mensubu olduğumu bir kere daha çok derinden hissettim. Ne güzel insanlar biriktirmiş olduğumu şimdi daha iyi anlıyorum.  Bir süre daha dinleneceğim ve ardından çok daha sağlıklı bir şekilde aranıza geri döneceğim. Bu süre içinde başta sevgili eşim ve ailem olmak üzere; hakem arkadaşım, kardeşim, hemşirelik yaptığı kurumda her şeyimle yakından ilgilenen, adeta kahramanım olan sevgili Figen Öz ile her anımda yanımda olan, arayan, ulaşamadığında bile  yakınlarımı arayarak sağlık durumumu öğrenen, mesaj çeken tüm dostlarıma teşekkür ederim. En kısa sürede çok daha sağlıklı bir şekilde aranızda olmaya gayret edeceğim.’ diyerek tüm camiaya selamlarını iletmemizi istedi.

Biz de tecrübeli hakemimiz Mehmet Gül’e bir kere daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa sürede aramıza katılmasını beklediğimizi ekliyoruz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu