Genel Haberler

Melisa Nur Temiz de NOMOS ile ABD’ye gitti

Batı Virginia Eyaleti’ni, tüm Big 12 Konferansı’nı aydınlatacaksın ve hayatında inanılmaz fırsatlar kazanacaksın çünkü hak ediyorsun! Cesur olarak, hayatındaki engeller ne olursa olsun cesaret ve içsel güce sahip olarak isteneni her zaman yaparak her seferinde Türkiye, Fenerbahçe ve takım arkadaşlarının kazanmasına ve her turda başarılı olmasına yardımcı oldun.

Power-5 seviyesindeki pozisyon geçişin ve yeni zorluklar, talepler ve fırsatlar ile hayatındaki bu önemli anda iyi yapacağını biliyoruz. Ulusal ve uluslararası şampiyonluklar ve ödüller ile uluslararası voleyboldaki en parlak zihinlerinin etrafında onlarca yıllık deneyimi ile Antrenör Sunahara ve Antrenör de Souza, her turnuvada ne kadar özel bir insan, mentör, antrenör, öğretmen ve genç insanların başarılı şekilde büyümesine yardımcı olan akıl hocası olduğunu ispatlayarak, hayatta kazanacaksın.

Birçok antrenörlerin kalplerini kırdın, “EVET”ini almayan antrenörler bile senin iyi yaptığını görmek istiyor ve bu da çok şey söyler. Herkesin saygısını, hayranlığını ve sevgisini kazandın. Çok çalışmaya, voleybolu sevmeye devam et ve Amerika’da ve geleceğin seni bulduğu yerde ışığının parlamasına gerçekten izin ver. Sana aile demek bir onurdur. Her zaman yanındayız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu