Genel HaberlerManşet

Melissa Vargas: Fenerbahçe’yi, bu büyük kulübü, bu güzel aileyi çok özleyeceğim

2018-19 sezonundan bu yana Fenerbahçe Opet formasını giyen Melissa Vargas, Kulübümüze veda edişinin ardından özel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Melissa Vargas’ın yaptığı açıklama şöyle:

Fenerbahçe Opet formasını giydiğim ve Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Belki de başka hiçbir yerde olamayacak kadar kendimi geliştirme fırsatı buldum. Sultanlar Ligi’nde yaşadığımız talihsiz vakalar sebebi ile serinin üçüncü maçını oynayamadan ikinci sırada tamamladık.

‘Sezonun En İyi Pasör Çaprazı’ ödülünü aldığımda da söylediğim gibi ödülü tüm takımım adına aldım. Bu zorlu sezon içindeki başarıma takım arkadaşlarım, teknik ekibimiz ve Başantrenörümüz Zoran Terzic sayesinde ulaştım.

Oynadığım takıma her zaman en yüksek katkıyı verebilmek için kendimi sürekli geliştirmem gerektiğine inanıyorum.

Kariyer planlamam doğrultusunda verdiğim kararla gelecek sezon farklı bir ligde oynamanın değişik bir tecrübe edinmem ve yeni şeyler öğrenebilmem adına faydalı olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe’yi, bu büyük kulübü, bu güzel aileyi çok özleyeceğim ise bir gerçek.

Bu takıma ilk geldiğim günden beri Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğumu hissettim. Hocamız, teknik ekibimiz ve takım arkadaşlarım ile çok güzel zamanlarımız oldu.

Hem sporcusu olduğum hem de bir Fenerbahçe taraftarı olarak, dünyanın neresinde olursam olayım sarı lacivert takımımızın maçlarını takip edeceğim. Bize her zaman büyük güç veren taraftarımız takımımıza güvenmeye devam etsinler. Onlar inandıkları sürece Kupa ve Şampiyonluklar mutlaka gelecektir.

Fenerbahçe Opet’e geldiğim ilk günden beri her zaman yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen Başkanımız Ali Koç ve Değerli Yöneticimiz Simla Hanım’a bize her zaman verdikleri tüm destekler için teşekkür ediyorum. Onları tanımak çok güzel.

Ayrıca salgın dolayısıyla ayrı kaldığımız ancak bize her zaman sevgilerini gösteren, her zaman yanımızda olan büyük Fenerbahçe taraftarına teşekkür ediyorum.

Yakında görüşmek üzere…

Fotoğraflar: Atilla Sertbakan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu