Genel HaberlerManşet

Meryem Boz Akademi’den sokaktaki dostlarımız için kampanya

Milli Takımımızın ve Aydın Büyükşehir Belediyespor’un Mavi Şimşek’i Meryem Boz, Meryem Boz Spor Akademi sosyal medya hesabından başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile sokak hayvanları için farkındalık yaratıyor.
Aşağıda detayları bulunan proje ile fotoğraflarını paylaşan takipçiler, Meryem Boz’un imzalı formasını kazanma şansı elde edecekler.
Kampanya ile ilgili olarak Meryem Boz Spor Akademi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım ve kampanya detayları şöyle anlatılıyor:

Bu sıcak yaz günlerinde bizler bile bunalırken sokaklardaki hayvan dostlarımız için kapımızın önüne yemek ve su koymayı unutmayalım. 🙏🏻
Birimiz bile fark yaratabilir, bir kap mutlulukla sokak hayvanlarının yaşamında büyük rol oynayabiliriz. 🐦🐱🐶🐝🐛💙
“Ben can dostlarımız için daha fazlasını yapmak istiyorum.” diyenleriniz varsa hayvanların her durumda yanlarında olmaya çalışan @haytap ve
@dostderneği hesaplarını ziyaret edip onlara yardımcı olabilirsiniz. Bu harika projede benimle birlikte ilerleyen Marmara Barber , HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ve Dost Derneği kuruluşlarına ve sizlere teşekkür ederim.

Koyduğunuz kapların fotoğrafını çekip @meryembozsporakademi
hesabına atanlar arasından çekilişle bir kişiye imzalı formamı hediye edeceğim.

📌Not: Fotoğrafları @meryembozsporakademi hesabına göndermeniz gerekmektedir. Bu hesaba atılanlar çekilişe dahil olamayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu