Plaj Voleybolu

Mezitli, Plaj Voleybolu ile ‘Hareketlen’di

Mezitli Belediyesi’nin Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında organize ettiği Plaj Voleybolu Turnuvasında, Soli Team takımı şampiyon oldu. 18 takımın mücadele ettiği turnuva sonunda şampiyon takıma kupasını ve bir spor mağazasından bin TL’lik hediye çekini Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan verdi.

Mezitli Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Mersin’in çeşitli bölgelerinden 18 takımın yer aldığı turnuvada ortaya konan oyun ve kıran kırana mücadele sporseverlerin yoğun ilgisini çekti. İki gün süren turnuva sonunda, sergiledikleri başarılı mücadele ile birincilik kürsüsüne Soli Team takımı çıktı. İkinciliği Bulut ve üçüncülüğü Deniz Yıldızı takımlarının aldığı turnuvada oynanan maçlar kadar ödül töreni de renkli gösterilere sahne oldu. Özellikle turnuvada dördüncü olan Takım Denk Geldi, ödül töreni sırasında sergilediği dans figürleri ile eğlenceli dakikalar yaşattı.

Turnuvanın ödül töreni, Başkan Neşet Tarhan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, sporcu ve sporseverlerin katılımıyla yapıldı. Birinci olan Soli Team şampiyonluk sonrası kazandığı kupa, madalya ve bir spor mağazasının hediyesi bin liralık hediye çekini Başkan Tarhan’ın alinden alırken, ikinci Bulut, kupa madalya ve 750 liralık hediye çekinin, üçüncü olan Deniz Yıldızı ise kupa madalya ve 500 liralık hediye çekinin sahibi oldu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu