Genel HaberlerManşet

MHGK ‘den Hakemlere Önemli Uyarı

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı Aziz Yener, 22-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek olan 2020-2021 sezon öncesi “Hakem ve Gözlemci Gelişim- Bilgilendirme Semineri” ile ilgili olarak önemli bir uyarıda bulundu.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hakem ve gözlemcilere yönelik her sezon öncesi gerçekleştirdiği semineri, içinde bulunduğumuz süreç sebebiyle online eğitim olarak  gerçekleştirecek olan seminerde yedi grup halinde katılım sağlayacak olan hakem ve gözlemcilerin seminerde uygulanacak ders programı ve seminer dökümanlarını seminer başlamadan önce kişisel bilgisayarlarına indirmeleri gerektiği vurgulandı.

Seminer sırasında konuların takibi ve videoların tüm katılımcılarla aynı anda zaman kaybetmeden izlenebilmesinin son derece önemli olduğunu belirten Aziz Yener, seminere erişim için de Zoom Meet uygulaması Kullanım Kılavuzunun da dikkatlice okunmasının da seminerin verimi açısından önemli olduğunu belirten Yener, konu ile ilgili olarak tüm il temsilcilerine de bildirimde bulundu.

Seminer ile ilgili önemli notları bir kez daha paylaşıyoruz:

Hakemler Grubu için;

22 Ağustos 2020 A ve AB Klasman Hakemleri

23 Ağustos 2020 B Klasman Hakemleri

28 Ağustos 2020 C Klasman Hakemler 1. Grup için tıklayınız.

29 Ağustos 2020 C Klasman Hakemler 2. Grup için tıklayınız.

30 Ağustos 2020 C Klasman Hakemler 3. Grup için tıklayınız.

Gözlemci Grubu için;

25 Ağustos 2020 1. Grup için tıklayınız.

26 Ağustos 2020 2. Grup için tıklayınız.

Zoom Meet Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

Seminer Dokümanı (1. Link için tıklayınız) (2. Link için tıklayınız)

Ders Programı için tıklayınız.

Önemli Not:

  • Sistemin güvenli bir şekilde çalışması için hakem ve gözlemcilerin belirlenen gruplarda Online eğitime katılması zorunlu olup; grup değişikliği yapılmayacaktır. Kendi grubu dışındaki eğitime katılanlar ise eğitime katılmadı olarak değerlendirilerek sistemden çıkarılacaklardır.
  • Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer başlama tarihinden bir gün önce portalda kayıtlı e-posta adresinize eğitime katılabilmeniz için davet linki gönderilecektir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu