Genel Haberler

Mutluluklar Dileriz Mihrican & Birol

İstanbul Voleybol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, eski voleybolcu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mihrican Aliosman Mehmed ile Bursa Yıldız Spor Kulübü Başantrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Birol Demir ile hayatını birleştirdi.

Düğünde çifti voleybolcu ve antrenör arkadaşları yalnız bırakmadı.

Akasya Kır Düğün Salonunda sosyal mesafeye dikkat edilip yapılan düğünde çifti İstanbul Voleybol Kulübü Başkanı Nüket Yolaç, voleybol antrenörü Taylan Ekici, Nazıf Tepe, Recep Vatansever, Furkan Avcı ve Arda Yolaç ile voleybolcu arkadaşları Betül Dinç, Elvan Alpar, Esma Turgut, Salih Bircan ve Bursa Yıldız Spor Kulübü Yıldız ve Genç takım sporcuları yalnız bırakmadı.

Eski voleybolcu ve Beden Öğretmeni olan çift, 1 Eylül 2019 tarihinde Merinos Tarihi Tren İstasyonu Nikah salonunda yapılan Nikah ile dünya evine girmişlerdi. Nikâhta Birol Demir’in şahitliğini antrenör arkadaşı Furkan Avcı , Mihrican Aliosman’nın şahitliğini ise antrenör arkadaşı Arda Yolaç yapmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.