Genel HaberlerManşet

VİDEO HABER: Nice 10 Yıllara İstanbul Voleybol

Sadece salonda değil, salon dışında da voleybola eşsiz hizmetler veren İstanbul Voleybol Kulübü’nü geride bıraktığı 10 yıl için tebrik eder; nice 10 yıllarda Türk Voleyboluna başarılı hizmetler vermesini dileriz.

Voleybol Aktüel

Kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

İSTANBUL VOLEYBOL 10 YAŞINDA

12 Temmuz 2010 tarihinde kurulan kulüp voleybol, plaj voleybolu ve okçuluk branşlarında faaliyet gösteriyor.

Kulüp 10 senede bu üç branşta 6 İstanbul Şampiyonluğu, 4 İstanbul ikinciliği, 3 İstanbul üçüncülüğü, 4 İstanbul dördüncülüğü dereceler elde eden kulüp 2 Türkiye ikinciliği,3 Türkiye beşinciliği ve 1 kez de Türkiye dokuzunculuğu dereceleri elde etti.

Kulüp sportif faaliyetleri dışında Soma Faciası sonrası anma ve yardım kampanyası düzenlemiş,8 Köy okuluna Spor Malzemesi desteği sağlayıp küçük kardeşlerimizi sevindirmişti.

Son olarak Siirtli atıl araç lastikleri ile yakınındaki boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan Siirtli çocukların fotoğrafına kayıtsız kalmamıştı.

Kulüp başkanı Nüket Yolaç kulübün yeni yaşıyla ilgili şunları söyledi.”10.yaşını kutladığımız kulübümüz, bu on senede marka tescilini yaptırmış ilk voleybol kulüplerinden oldu ayrıca imkanlarımız doğrultusunda her sosyal sorumluluk projesinin içinde yer almaya çalıştık. Sportif anlamda başarılı günler heyecanlı maçlar ve turnuvalar oynadık şimdi yeni bir dönem başlıyor,özellikle kulübümüz için ikinci evreye geçtiğimiz bir dönem olmasını amaçlıyoruz. Özellikle sportif başarı için yakın zamanda büyük yenilikler ve gelişmeler yaşanacağının müjdesini verebilirim umarım İstanbul Voleybol yeni yaşında sadece yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle değil sportif faaliyetleri ve başarılarıyla anılacak bir kulüp haline gelecek inşallah “ diyerek  sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu