Noumory Keita’nın idolü Leon

0
48

Pek çok taraftar, Noumory Keita tarafından yapılan rakip defans oyuncularını saf dışı bırakan hücum tarzını görmüştü.

Bu gösterişli oyun, 19 yaşındaki oyuncunun Kore Ligi’nde Samsung Blue Fangs’a karşı 54 sayılık hücum katkısı yaparak Uijeongbu KB Insurance Stars’ı üst üste dördüncü galibiyetine götüren çarpıcı performansından sadece biriydi.

“Orijinal pozisyonum pasör çaprazı, ancak birkaç aydır smaçör olarak oynuyorum, bu yüzden doğru açıları bulana kadar bloğun üzerinden atak yapmalıyım.

Maçtan önce arkadaşlarımla konuşuyordum ve 50 sayı, altı ace yapacağımı söyledim. Maçtan sonra 5 ace dahil 54 sayı ile oynadığımı gördüm. ”

Noumory Keita genç bir oyuncu ve henüz pek çok taraftar onu tanımıyor, ama kesinlikle bir şov yapmaya hazır.

“Bunu ilk kez yapmıyorum ve elbette son olmayacak. Sloganım “beni kimse göremez”, bu yüzden sınırlarımı zorlamak istiyorum. ”

“4. veya 6. bölgeden vuruş yapmak benim uzmanlık alanım, çok fazla doğaçlama yapabildiğim yer, ancak insanlar henüz 1. ve 2. bölgede neler yapabileceğimi görmediler. Seyircilere bunun sadece bir başlangıç olduğu hakkında söz verebilirim.

“Yüzde 100’ümü gerektiren durumu ve sahada gerçekten çok çaba sarf etmenin heyecanını seviyorum.”

Noumory, çarpıcı ataklarıyla her zaman kalabalığı ayağa kaldıran idolü Polonyalı oyuncu Wilfredo Leon’un izinden gitmek istiyor.

Leon benim idolüm. Hala benden daha iyi, ama umarım uzun sürmez, ”diye konuştu.

Noumory, Mali’de doğdu ve onu oynamaya zorlayan voleybolcu amcasıydı. Renkli kişiliği ve sahadaki yeteneği onu izlemeyi heyecanlandırıyor. Ancak genç yıldız aynı zamanda yetenekli bir sanatçı olduğu için yeteneği voleybol sahasının ötesine geçiyor.

Amcam beni oynamaya motive etti. O bir voleybolcuydu ve beni voleybol dünyasıyla tanıştırdı ve oynamayı gerçekten çok sevdi.

“Boş zamanlarımda dans etmeyi, müzik dinlemeyi, video oyunları oynamayı ve futbol oynamayı seviyorum. Ayrıca müzik yapmayı da seviyorum. ”

Şimdilik, odak noktası kulübünün en üst sırada bitirmesine yardımcı olmak. Ve sonra kendisi için bir isim yapın ve zirveye doğru ilerleyin.

“Bu yıl hedefim KB Stars ile Kore ligi şampiyonu olmak. Ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca dünyanın en iyisi olmak istiyorum. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here