Köşe YazarlarıManşet

Of, ne yazdı değil mi ?

Of, ne yazdı değil mi ?
Dediğinizi duyar gibiyim.
Aylardır Milli Takımımız VNL , Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat Elemesi derken bugün finale tekrardan damgasını vurarak 22 maç yenilmezlik serisi ile son noktayı koydu.

Hey Avrupa biz elemelerde yokuz siz aranızda oynayın…
Evet şunu bilmeliler Biz Voleybol Ülkesiyiz…..
Ülkemizde kızlarımızın bu başarıları sayesinde voleybola başlayan sporcu sayısı artmaya devam ediyor. Sporun birleştirici, paylaştırıcı, ben değil biz yapıcı tarafı ve tüm kötü alışkanlıklardan uzak tutan kimliği başarıyı getirdiği gibi yeni gelen nesilleri de içine dahil ediyor.

Şimdi bizim değil onların düşünmesi ve çalışması gereken çok önemli konuları var.
Biz bu takımın hangi oyuncusunu durdurmalıyız?
Yıllarca bizim çalıştığımız ödeve biraz da onlar çalışsın bakalım nasıl oluyormuş?

Kızlarımızın hepsi ayrı bir kişilik, ayrı bir yetenek. Ama bu takım sahada ‘Biz bitti demeden bitmez, son topa kadar biz buradayız’ dediler. Bizleri çok mutlu ettiler Allah da onların mutluluğunu daim etsin.
Kolay değil 5 aydır evlerinden, ailelerinden, eşlerinden ve sevdiklerinden ayrı, hedefe odaklanmış ve inanmış bir şekilde ‘Bu Sene O Sene’ diyerek azmin ve inanmışlığın karşılığını Dünya birincisi olarak tüm dünyaya gösterdiler.

Hani geçen yazımda belirttiğim bir düğüm meselemiz vardı o son düğüm bizi bekle Türklerin ayak sesleri Paris’te duyulacak. Tüm Avrupalı Türkler yaptıklarınızı unutmadık sıra şimdi Paris’de.
Bize her yer Türkiye diyerek o salonları dolduralım ve kızlarımızın bu mutlu düellosunda yanlarında olalım.

Sizleri çok seviyoruz Filenin Sultanları iyi ki varsınız…❤️

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu