Genel Haberler

“Olimpiyatı beklemeden anıt dikelim”

Milletler Ligi ve Avrupa şampiyonluğundan sonra 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na gitme hakkı da kazanan Kadın Voleybol Milli Takımı tarih yazdı. Ülkede büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olan Filenin Sultanları için Antalya’dan bir öneri geldi.

ATSO toplantısında Sultanlar için öneri

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) aylık olağan toplantısında Filenin Sultanları için bir anıt dikilmesi teklif edildi. ATSO yönetiminin getirilen bu öneriye dair resmi karar alıp harekete geçmesi bekleniyor.

“Olimpiyatı beklemeden anıt dikelim”

ATSO toplantısında konuşan meclis üyesi ve Antalyaspor Vakfı’nın eski başkanı Ali Yılmaz, “Son günlerde gündemde olan Filenin Sultanları var. Sevenler var sevmeyenler var. Ama ben o konuya girmiyorum. ATSO yönetimine şunu teklif ediyorum: Hiç Olimpiyat Oyunları şampiyonluğunu beklemeden, lütfen Antalya’ya Filenin Sultanları için bir anıt dikelim. Herhangi birisi için heykel demedim, bir anıt” dedi.

Anıt önerisine olumlu cevap

Önerisinin gündeme alınmasını isteyen Ali Yılmaz’a ATSO yönetiminden aynı esnana sözlü olarak olumlu cevap geldi. Söz konusu anıt önerisi üyeler tarafından da alkışlarla desteklendi. Gelecek ayki toplantıda önerinin hayata geçirilmesi için somut adımlar atılması bekleniyor. Yılmaz, Antlayspor A.Ş’de de beş yıl yöneticilik yaptı.

kaynak: ajanspor

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu