LiglerSultanlar Ligi

Onur Çoban Kuzeyboru’da

Vestel Venus Sultanlar Ligi ekiplerinde Kuzeyboru, sezon öncesi teknik ekip transferlerine devam ediyor. Aksaray temsilcisi, kondisyoner Onur Çoban ile sözleşme imzaladı.

Kariyerinde Halkbank, Nilüfer Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde görev alan Onur Çoban, Türkiye A Milli Erkek takımımızda görev aldı. U17 Milli takımımızda Balkan Şampiyonluğunda da teknik heyette görev aldı.
Anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Onur Çoban; ” Her sezon bir üst lige çıkma başarısı göstermiş, istikrar ve vizyon sahibi bir ailede bulunduğum için mutluyum. Sultanlar Ligine taraftarımızın da desteği ile imza atacağımızı düşünüyor ve Kuzeyboru ailesi ile çalışmak için kendimi motive hissediyorum. Hırslı ve dinamik bir takım olarak seyir zevki yüksek maçlar izleteceğimize eminim. İçerisinde bulunduğumuz zor günler nedeniyle atletik performans anlamında, süreci bilimsel çalışarak, verimli ve akılcı çalışmalar ile değerlendirmek istiyoruz. Sezon öncesi dönem için periyodlamamızı yaptık ve sezonun açılması ile birlikte çalışmalarımıza başlayacağız. Bütün takım ve sporcular için öncelikli temennim sakatlıksız bir sezon olmasıdır.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.