Oyun Planı

0
29

Kulüpler, voleybol yolları ve bir dizi gelişmiş ürün ve hizmet, Voleybol İngiltere’nin İngiltere’deki sporu güçlendirmeye yönelik yeni 10 yıllık stratejisinin merkezinde yer alıyor.

14 Eylül Pazartesi günü başlatılan “Oyun Planı”, Ulusal Yönetim Kurulunu (NGB) Voleybol topluluğuna daha iyi bağlanan, ticari açıdan daha anlayışlı ve daha yenilikçi bir organizasyona dönüştürmeyi amaçlıyor.

Voleybol İngiltere’yi daha sürdürülebilir hale getirmek ve bir onarım ve yeniden inşa döneminden sonra yukarı doğru bakmak için son yıllarda yapılan çalışmalara dayanan bu yeni stratejik plan konusunda kilit paydaşlara danışıldı. Mevcut bir strateji 2021’e kadar uygulanacak şekilde belirlendi, ancak en önemlisi NGB’lerin finanse edilme şeklindeki değişim olan son değişiklikler, revizyonuna yol açtı.

Odaklanma

Üç stratejik öncelik, “Oyun Planı” nın temel taşını oluşturur:
• Yaşam İçin Voleybol: Voleybolun yaşamlarının herhangi bir aşamasında herkese sunduğu fırsatları daha iyi anlamak, ifade etmek ve tanıtmak için. Bu, oyuncuları, antrenörleri, yetkilileri ve gönüllüleri kapsar.

  • Büyümek: Hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kulüplerle el ele çalışarak İngiliz Voleybol kulübü yapısını güçlendirmek.
  • Bir İşbirliği Hizmeti: Kulüplerimize ve daha geniş voleybol topluluğuna en çok fayda sağlayan ürün ve hizmetleri sunmak ve sürekli iyileştirmek için işbirliği içinde çalışmak ve aynı zamanda spora yeniden yatırımı mümkün kılan sağlıklı gelir akışları sağlamak.

İngiltere voleybol piramidinin temel yapısını güçlendirmeye odaklanırken, Voleybol İngiltere performans yolları aracılığıyla sporcu gelişimini desteklemeye devam edecek ve hevesli sporculara potansiyellerine ulaşma yolları sunacak.

Voleybol dernekleri ve Voleybol İngiltere Vakfı gibi kilit ortaklarla birlikte çalışarak, bu öncelikler Voleybol İngiltere’ye İngiltere’de Voleybol, Plaj Voleybolu ve Oturarak Voleybolun büyümesine ve gelişmesine liderlik etmek için gereken odağı verecektir. Amaç, bu büyümenin daha fazla elde tutma yoluyla gerçekleşmesidir.

Voleybol İngiltere İcra Kurulu Başkanı Sue Storey şunları söyledi: “Nihayet Voleybol İngiltere’nin yeni stratejisini tanıtabildiğim için çok mutluyum. Bu, yeni bir odaklandığımız ve neye doğru çalıştığımızı anladığımız heyecan verici yeni bir bölümün başlangıcını işaret ediyor. Son yıllarda ve aylarda bazı çalkantılı zamanlar yaşadık ve şimdi geleceğe baktıkça daha hırslı olmaya başlamanın ve bu harika sporun potansiyeline ulaşmasını sağlamak için işbirliği içinde çalışmanın zamanı. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here