Avrupa

Özbey: “İyi bir maç olacak ve kazanan taraf biz olacağız”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı CEV Cup 8’li finaller ilk maçında Romanya temsilcisi C.S. Municipal Arcada GALATI ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda yapılan antrenmanın ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Başantrenör Nedim Özbey ve Takım Kaptanı Selçuk Keskin, zor bir rakiple karşılaşacaklarını ama ev sahibi olmanın avantajını kullanarak galip geleceklerini ifade etti.

Açıklamalar şu şekilde:
NEDİM ÖZBEY
“Takımımız yavaş yavaş istenilen seviyeye geliyor. Sakatlıkların bir bölümünü aştık. Biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bu maç bizim için çok önemli. Kesinlikle burada iyi bir sonuç alıp, orada tur atlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Durumumuz iyi. Yeni baştan eski atmosferimizi yakalamak istiyoruz. Çok sıkıtılar yaşadık. Hastalıklar ve sakatlıklar üst üste geldi. İlk yarıyı lider bitirdik, ikinci yarıya iyi başlayamadık. Bazen olmuyor ama şimdi iyi durumdayız. İyi bir maç olacak ve kazanan taraf biz olacağız.”

SELÇUK KESKİN

“Hazırlıklar çok iyi devam ediyor. Sakatlarımız da ufak ufak takıma katılmaya başladı. Antrenman kalitesi de artmaya başladı. Rakibimiz karşısında kendi ev sahibi avantajımızı kullanıp galip gelmek istiyoruz. İyi bir takım, iyi oynuyorlar. Liglerinde de iyi bir durumdalar. Zor bir maç bizi bekliyor. Taraftarımızın desteğiyle güzel bir galibiyet alıp deplasmana avantajlı bir şekilde gitmek istiyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu