AvrupaManşet

Pevkur CEV Yönetimi için önerdiği reformlarını açıkladı

Coronavirüs sebebiyle tüm organizasyonlarının iptal edilmesine rağmen, 19 Haziran 2020 tarihindeki başkanlık seçiminin henüz iptal edilmemesi sebebiyle seçim çalışmaları devam eden CEV’de, başkan adaylarından Hanno Pevkur, mail yolu ile bizleri aydınlatmaya devam ediyor.

Başkan Adayı Pevkur’un yolladığı son mailde belirttiği konular özetle şöyle:

Pevkur CEV Yönetimi için önerdiği reformlarını açıkladı

Hanno Pevkur bugün, Avrupa Voleybol Konfederasyonunun geniş yelpazedeki paydaşlarını tam olarak temsil etmesini sağlamak için CEV Başkanı olarak atacağı somut adımları detaylandırarak “Özümüze Dahil Edelim” isimli taahhüdünü    açıkladı.

Başkanlık için bir aydan biraz daha uzun bir süre önce kampanyasını başlatmış olan Pevkur’un “Özümüze Dahil Edelim” sözü, 19 Haziran 2020’de CEV Genel Başkanlık seçimleri öncesinde ilan edeceği altı “taahhüdün” ilkidir.

Burada tam olarak görülebilecek taahhüt, Sayın Pevkur’un Başkan olarak üstleneceği üç CEV karar alma sürecinin kapsayıcılığını geliştirmeyi amaçlayan eylemlere odaklanıyor. Bunlar, CEV İcra Komitesinin seçimi, CEV’in yönetiminde Oyuncu ve Antrenörlerin rolü ve Avrupa voleybolunda cinsiyet eşitliğinin önemi ile ilgili reformlara odaklanmaktadır.

Pevkur, “Bunlar kesinlikle çok zor zamanlar ve herkesin önceliği haklı olarak COVID-19’un yayılmasını önlemek için üzerlerine düşeni yapmak. Bununla birlikte, haziran ayında önemli bir seçim yapacağız ve tüm CEV Ulusal Federasyonlarının ve Avrupa voleybol ailemizin tüm diğer üyelerinin, CEV Başkanı olarak neyi temsil edeceğimin ve hangi icraatları yapacağımın farkında olduğunu hissediyorum. Bu ilk taahhüdüm, özellikle kalbime yakın bir taahhüt. Avrupa voleybolunun gücü insanlarında yatıyor ve ailemizin insanlarını kararlarımıza dahil ederek kısa ve uzun vadede gerçek faydalar elde edeceğiz.”

Pevkur’un bir sonraki taahhüdü 31 Mart Salı günü yayınlanacak.

Hanno Pevkur ve Avrupa Voleybolunun geleceği konusundaki vizyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.hanno-pevkur.org  adresini ziyaret edin.

Sorularınız ve medya ile ilgili sorularınız için lütfen info@hanno-pevkur.org adresine e-posta gönderin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu