Plaj Voleybolu

Plaj Voleyboluna Yeni Tesis

İki yıllık beklentiden sonra, Vilnius’un kalbinde yenilenmiş büyük spor salonunu yeniden açıldı.Böylece  Litvanya Plaj Voleybolu’nun en önemli üssü statüsüne kavuştu. 

İkonik White Bridge yakınındaki dokuz kadar Plaj Voleybolu sahası, CEV Continental Cup, Satellites, EEVZA bölgesel turnuvaları ve çok sayıda ulusal yarışma gibi bir dizi ulusal ve uluslararası etkinliğe ev sahipliği yaptı. Topa vurmaya hazır herkes için 7/24 açık olan tüm Plaj Voleybolu profesyonelleri ve meraklıları için bir araya gelmek için harika bir yerdi. Bir dizi yenileme için iki yıl boyunca kapatıldı ve yeniden açılış nihayetinde çok başarılı oldu.
Yeniden açılan spor alanında ayrıca basketbol, kaykay, BMX, plaj tenisi, açık hava egzersiz ekipmanları bulunmaktadır, ancak en önemlisi dokuz yeni Plaj Voleybolu sahası bulunmaktadır.
Vilnius’un kalbindeki 8 antrenman sahası ve bir merkez saha dahil olmak üzere mekan, yakında Plaj Voleybolu severleri arasında görkemini yeniden kazanacak ve gelecekte de çok sayıda uluslararası etkinlik için ev sahibi olacak. Hala yapılacak bazı işler olsa da, burası resmi olarak açık ve hem ulusal hem de uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu