Plaj Voleybolu

Plajda Oyun ve Müzik Takımı

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nda yarışan bir ekibin ömrü genellikle çok fazla seyahat, eğitim ve oyun içerir, ancak bazı kesinti süreleri de vardır.

2018’in sonundan itibaren 24 yaşındaki Kelly Claes ve 23 yaşındaki Sarah Sponcil, iyi kullanmak için boş zaman bıraktı ve yaratıcılıklarının şarkıya akmasına izin verdi. Ve bunu başka bir seviyeye taşıyorlar.

Her şey, ilk plaj voleybolcuları için yazdığı Dua Lipa’nın ‘Yeni Kurallar’ının bir parodisi olan‘ Plaj Kuralları’nı hazırlayan Sponcil ile başladı.

“Geçen yıl ‘Plaj Kuralları’ yazdı ve okuduğumda, ‘Bekle, bu gerçek değil’ gibiydim,” dedi Claes Sandcast podcast’e verdiği röportajda. “Sezonda yolda çok fazla boş zaman oluyor, bu yüzden daha fazla şarkı yazdık. Ve bence onlar iyi! ”

İkili Takım Köleleri diye adlandıran Amerikalılar, devam etti ve Instagram hesaplarında yayınladıkları ‘Plaj Kuralları’ için bir video klip hazırladılar. Oradan, yazma yolda rutinlerinin daha büyük bir parçası haline geldi.

“Çek Cumhuriyeti’nden Los Angeles’a bir uçuşumuz vardı ve tam anlamıyla şarkı yazdığımız tüm uçuş,” diye hatırladı Sponcil gülerek. “Sekiz saat gibiydi ve uçuş görevlileri ‘Yemek ister misin?’ dediler ve biz ‘Hayır, burada bir şeyin ortasındayız, bizi rahatsız etmeyin’. ” diye karşılık verdik.

Geçen yıl mezun olan öğrencilerin hayatlarında karşılaştıkları değişikliklere odaklanan, Tren’in ‘Jüpiter’in Damlaları’nın bir parodisi olan ikinci yaratımları’ Gerçekliğin Damlaları’ geçen ay piyasaya sürüldü.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu