Avrupa

Prag Voleybol Oyunları için Çekya’dan Davet Var

Ulusal yetkililerin yeni Corona virüsün yayılmasını engellemek için uyguladığı karantina önlemlerinin hafifletilmesiyle birlikte, rekreasyonel ve rekabetçi spor yavaş yavaş Avrupa’ya geri dönüyor ve organizatörler gelecek ve gelecekteki faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için makul planlar yapabilir duruma geliyorlar.
Bu durum Prag Voleybol Oyunları’nın gerçekleşmesi için önemli bir detay ve Çekya Voleybol Federasyonu’nun bu yılki etkinliğin 26-29 Aralık 2020 arasında gerçekleştirmesi için çalışmalarına başlaması anlamına geliyor. .

Corona virüs pandemisinin patlak vermesi nedeniyle benzeri görülmemiş ve zorlu zamanlardan sonra, organizatörler ve Çek Voleybol Federasyonu, Çek başkentinde her yıl düzenlenen etkinliğin üçüncüsü için Avrupa’dan ekipleri ağırlamaktan ve ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacaklar.

Organizasyon Komitesi, katılmakla ilgilenen herkesin ödenen ücretlerini  bu yılın ilerleyen dönemlerinde salgının geri dönüşünden kaynaklanan herhangi bir seyahat veya olay kısıtlaması durumunda geri ödeyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu