Genel HaberlerManşet

Salonlarınız çalışmalara hazır mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs Covid-19 pandemisi sonrası yeni normal hayata yavaş yavaş alışırken, restoranlarda, marketlerde, sinemalarda,alışveriş merkezlerinde ve spor salonlarında hayat yeniden başlıyor.

Mart ayından beri faaliyetleri durdurulan spor salonlarında da yaz spor okulları için geri sayım başladı. Peki, salonlarınız kapalı kalan süre sonrasında yeniden faaliyete geçmeye hazır mı?

İşte bu konuda voleybolun içinden bir isim, Tayga Baltacıoğlu’nun 2014 yılında hayata geçirdiği Mutlubiev firması deneyimli ekipleri ve son teknoloji ürün ve ekipmanlar ile destek oluyor.

Son olarak Capitol AVM, Macro Center, yemek Sepeti Banabi depoları gibi büyük ölçekli projeler ile Altınyurt Spor Kulübü Spor Salonu’nu Nano Dezenfeksiyon hizmetimiz ile temizleyen Mutlubiev, ulv makinalar ve gümüş teknolojili %100 doğal dezenfektanlar konusunda da yardımcı oluyor.
Sağlık Bakanlığı onaylı, %100 vegan, hidrojen peroksit ve klorür içermeyen, nano gümüş teknolojisi ile üretilen dezenfektan ürünlerle verdiği hizmet sayesinde #Covid19 mücadelesinin ilk gününden beri birçok alanı daha güvenli hale getiren Mutlubiev, çalışmalarına başlayacak olan spor salonları için de hazırlıklarını tamamladı

Bilgi almak ve müracaat için tıklayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu