Şampiyonlar Ligi’nde 4. maçlar tamamlandı

0
46

Ülkemizi VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET takımlarının temsil ettiği 2020 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi’nde 4. maçlar tamamlandı.

Temsilcilerimiz Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe Opet’in ardından VakıfBank da haftayı üçer puanla tamamladılar.  Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe Opet bir üst tura çıkmayı garantilerken, VakıfBank oynayacağı iki maçtan 2 puan alması halinde bir üst tura çıkacak.

Şampiyonlar Ligi gruplarında beşinci maçlar 4-6 Şubat 2020 tarihlerinde oynanacak.

Grup maçları dördüncü haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve gruplardaki puan durumları şöyle:

A Grubu
22 Ocak 2020 Çarşamba
Eczacıbaşı VitrA: 3 – LP SALO (Finlandiya): 0 
Budowlani ŁÓDŹ (Polonya): 0 – – Fenerbahçe OPET: 3

A Grubu
O G M P
Eczacıbaşı VitrA ISTANBUL
4 4 0 11
Fenerbahçe Opet ISTANBUL
4 3 1 10
Budowlani ŁÓDŹ
4 1 3 3
LP SALO
4 0 4 0

 

B Grubu
22 Ocak 2020 Çarşamba
Lokomotiv KALININGRAD Region (Rusya): 2– Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya): 3 
23 Ocak 2020 Perşembe
VakıfBank: 3 – Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya): 0

B Grubu
O G M P
Savino Del Bene SCANDICCI
4 4 0 10
VakifBank ISTANBUL
4 3 1 9
Lokomotiv KALININGRAD Region
4 1 3 5
Nova KBM Branik MARIBOR
4 0 4 0

 

C Grubu
23 Ocak 2020 Perşembe
Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya): 3 – Allianz MTV STUTTGART (Almanya): 0
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya): 3 – Khimik YUZHNY (Ukrayna): 1

C Grubu
O G M P
Igor Gorgonzola NOVARA
4 3 1 8
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ
4 3 1 8
Allianz MTV STUTTGART
4 2 2 7
Khimik YUZHNY
4 0 4 1

 

D Grubu
21 Ocak 2020 Salı
NANTES VB (Fransa):  3 –Vasas Óbuda BUDAPEST (Macaristan):  1
22 Ocak 2020 Çarşamba
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (İtalya): 3 – C.S.M. Volei Alba BLAJ (Romanya): 0

D Grubu
O G M P
A. Carraro Imoco CONEGLIANO
4 4 0 11
NANTES VB
4 3 1 9
C.S.M. Volei Alba BLAJ
4 1 3 3
Vasas Óbuda BUDAPEST
4 0 4 1


E Grubu

21 Ocak 2020 Salı
RC CANNES (Fransa): 2 – Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya): 3 
23 Ocak 2020 Perşembe
Dinamo MOSCOW (Rusya): 1 – Maritza PLOVDIV (Bulgaristan): 3

E Grubu
O G M P
RC CANNES
4 3 1 9
Dinamo MOSCOW
4 2 2 6
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
4 2 2 5
Maritza PLOVDIV
4 1 3 4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here