Avrupa

Şampiyonlar Ligi’ni Çok Özledik

Fenerbahçe OPET, CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk maçında bugün saat 17.30’da Eczacıbaşı VitrA ile karşılaşacak. Kaptan Eda Erdem Dündar ve Naz Aydemir Akyol bu maç öncesinde Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlar Ligi’ni çok özlediklerini ifade eden Kaptan Eda Erdem Dündar, “Grubun en zorlu takımlarından bir tanesiyle oynayacağız. Çok iyi oyuncuları var. Yarınki maçta beş yabancı oyuncunun da oynamasını bekliyoruz. İki İstanbul ekibi de birbirini çok iyi tanıyor. Güzel bir açılış yapmak istiyoruz. Umarım yarın Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaparız. Servislerimiz çok önemli. Servisleri iyi kullanmamız gerekiyor. Oyundan kopmamalıyız. İlk maçımız, ilk maçın da heyecanı olacaktır. Şampiyonlar Ligi’ni çok özledik. Nihayet başlıyoruz. İki takıma da başarılar diliyorum.” dedi.

Tüm taraftarlarını maça beklediklerini vurgulayan Naz Aydemir Akyol, “Zorlu bir gruptayız. Bu maç bizim için çok önemli. Daha sonraki etaplarda güçlü rakiplerle eşleşmemek için gruptan birinci çıkmak çok önemli. Elimizden gelen tüm gücümüzle mücadelemizi vereceğiz. Şampiyonlar Ligi’ne galibiyetle başlamak istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sarı Melekler, maç öncesi son antrenmanını yaptı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Eczacıbaşı VitrA maçının son antrenmanını TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda gerçekleştirdi. Zoran Terzic yönetimindeki antrenman saat 16.00’da ısınma hareketleriyle başladı. Taktik çalışmalarıyla devam eden idman, servis ve manşet çalışmalarıyla sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu